Yamaha Türkiye pazarında

Yamaha Motor, sınırları aşan çok yönlü motosikleti 1200 cc Super Ténéré modelini dünyaya Türkiye’den tanıtıyor...

25.02.2010 - 00:00 | MediaCat

Uzun yıllardır Türkiye’ye motor satışı yapmasına rağmen ilk kez bu yıl kendi firmasıyla Türkiye pazarına giren Yamaha Motor, sınırları aşan çok yönlü motosikleti 1200 cc Super Ténéré modelini dünyaya Türkiye’den tanıtıyor.

Motosiklet endüstrisinin dünya devi Yamaha Motor, uzun yıllardır distribütor şirket kanalıyla Türkiye pazarındayken artık Yamaha Motor olarak varlığını sürdürecek. Yeni yapılanmayı, motosiklet pazarında heyecanla beklenen yeni modeli Süper Ténéré’nin lansmanıyla birlikte açıklayan firma, yeni modelini bütün dünyaya da Türkiye’den tanıttı. Bütün dünya 1200 cc motor hacmindeki Süper Ténéré’yi İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Motoplus 2010 Motosiklet ve Aksesuarları Fuarı’ndaki lansmanıyla tanıdı. Bununla birlikte Yamaha’nın Türkiye’de en çok satılan modeli YBR 125’in de yenilenmiş versiyonu da ilk olarak bu fuarda görülebilir.

Türkiye pazarına kendi kurduğu şirketiyle girişi ve motosiklet endüstrisinde ses getirecek Süper Ténéré modelinin tanıtıldığı MotoPlus Fuarı’na ve basın toplantısına Yamaha Motor’un Avrupa Satış ve Pazarlama Müdürü Arno Sunnotel, Yamaha Motor Türkiye Direktörü Hiroto Fujii, Yamaha Motor Türkiye Genel Müdürü Ünsal Ercan katıldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.