Yahoo! Tu¨rkiye yeni ana sayfasını yayına aldı

Dünyanın en ünlü internet markalarından Yahoo! global ana sayfasını Türkiye sayfası ile eşzamanlı olarak...

01.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Dünyanın en ünlü internet markalarından Yahoo! global ana sayfasını Türkiye sayfası ile eşzamanlı olarak 1 eylül 2010 itibariyle yeniledi. Türkiye’de http://tr.yahoo.com adresi üzerinden yayın yapan platform, yerel içerik kaynakları ile geçtiğimiz ay içerisinde ortaklık anlaşmaları gerçekleştirmişti. Bu anlaşmaya göre Türkiye’de dijital yayıncılık yapan mecralar haber, blog, video ve fotoğraf içeriklerini yeni Yahoo! ana sayfası üzerinden sunuyorlar. Ziyaretçiler Yahoo! ana sayfasından çıkmadan bu içerikleri inceleyebiliyor, ve ilgilerini çeken içerikleri daha ayrıntılı bilgi almak için ziyaret edebiliyorlar.

Yahoo!’nun Türkiye’de exclusive gençlik partneri Ortakantin.com olurken, e-ticaret partneri Gittigidiyor.com, spor partneri Mackolik.com, moda partneri Vogue Türkiye ve kariyer parneri Kariyer.Net olarak göze çarpıyor.

İçerik partnerlerinin sağladığı bilgilere ek olarak Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım platformlarına da yeni Yahoo! sayfası üzerinden giriş yapabiliyorsunuz. Yeni Yahoo! ana sayfası üzerinde aradıklarınızı hızlı bir şekilde bulabiliyor, arkadaşlarınızla iletişime geçebiliyor, en son haberleri ve gündemi takip edebiliyorsunuz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.