Yahoo Beckham’ı global elçisi ilan etti

Önde gelen arama motoru Yahoo, dünyaca ünlü futbolcu David Beckham’ı global elçisi olduğunu kaydetti...

09.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Önde gelen arama motoru Yahoo, dünyaca ünlü futbolcu David Beckham’ı global elçisi olduğunu kaydetti. Yahoo’nın ilk global spor elçisi olan Beckham, Yahoo’nun Google ile olan mücadelesine yeniden canlılık kazandıracak.

Yahoo’nun CEO’su Carol Bartz, geçtiğimiz Eylül ayında 100 milyon dolar değerindeki ‘It’s you’ kampanyasının sunumunun ardından büyük eleştirilere maruz kalmıştı.

FIFA Dünya Kupası sırasında ve sonrasında, Yahoo!’yu özel sporlar için bir alışveriş durağı yapmayı hedefleyen teklifte, Yahoo eski İngiliz kaptanını temsilci olarak ilan etti.

‘It’s you’ kampanyasının ikinci aşaması olarak görülen kampanya, Goodby Silverstein & Partners tarafından yaratıldı. Kampanya Yazılı Basın, Açıkhava ve Sosyal Medya aktiviteleri ile desteklenecek. Ayrıca kendisi Yahoo! Answers service aracılığıyla da halkla iletişim içinde olacak.

Yahoo! İngiltere pazarlama müdürü Andrew Cocker, “Tekrardan insanların hayatlarının merkezinde bir marka olmayı hedefliyoruz. Beckham’ı kullanmak bizi onların tutkularının bir parçası yapacak.”,  dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.