Xerox’a 2007 yılı boyunca 190 ödül

Xerox, 2007 yılında dünyadaki çeşitli bağımsız kuruluşlar ve endüstriyel yayınlardan ürünlerine yönelik toplam 190 ödül aldı.

18.01.2008 - 15:54 | MediaCat

Xerox, 2007 yılında dünyadaki çeşitli bağımsız kuruluşlar ve endüstriyel yayınlardan ürünlerine yönelik toplam 190 ödül aldı.

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox 2007 yılını endüstriyel yayın ve bağımsız araştırma kuruluşlarından aldığı 190 ödülle geride bıraktı. Xerox’a ödül veren bağımsız yayın ve kuruluşlar arasında, Better Buys for Business, Buyer Lab. Inc, ByTe, Cnet, PC Magazine, PC World, Wired gibi bağımsız yayın organları yer alıyor. Bu yayınlardan Better Buys for Business, yıl içinde 29 Xerox ürününü ödüle layık gördü. Better Buys for Business bu ödüllerden 11 tanesini “Editörün Seçimi” tanımlamasıyla renkli ofis ürünlerine verdi.

Buyer Lab. Inc. ise Xerox’un 6 tane renkli yazıcısı ve çok fonksiyonlu ürününü “yılın ürünü” ödülüne layık gördü. Bu ürünler arasında Xerox Phaser 8860 renkli lazer yazıcı, renkli çok fonksiyonlu ürünü Xerox WorkCentre 7328, yüksek kapasiteli renkli dijital baskı sistemi DocuColor 242/252/260’de bulunuyor.

Xerox’un yüksek kapasiteli dijital baskı sistemleri sergilendikleri çeşitli fuar ve organizasyonlarda ödüllendirildi. Örneğin 2007 Graph Expo Tradeshow’da, Xerox DocuColor 8000AP Digital Press “EMS” (Encore Must See) ödülünü, Xerox Nuvera 100/120/144 ürünleri “İncelemeye değer” ödülünü ve Xerox Nuvera 288 ürünü de “Encore Must See” ödülü aldı.

Dünya genelinde alınan ödüller arasında; PC Magazine tarafından doküman tarama konusunda Xerox Documate 152’ye verilen “Editörün Seçimi” ödülü, BERTL Inc. tarafından Xerox WorkCentre 7345 çok fonksiyonlu ofis ürününe 5 yıldız ve “En İyi” ürün değerlendirmesi bulunuyor. PC World Computer tarafından Xerox Phaser 6180 renkli lazer yazıcı “2007’nin en iyi ürünü” olarak tanıtıldı. Xerox Phaser 8860 renkli yazıcısı 5 üstünden 4 1/2 yıldızla PC Magazine tarafından Editörün seçimi ödülünü aldı. Xerox Phaser 3200 ise, PC Magazine Türkiye tarafından ayın ürünü ödülüne layık görüldü.

Xerox Başkanı Ursula M. Burns yaptığı açıklamada; “Xerox son üç yılda 102 yeni ürün piyasaya sürdü. Bu ürünlerden 39 tanesi 2007 yılında piyasaya çıktı. Bu rakamlar endüstrinin ve Xerox tarihinin en geniş portföyünü işaret ediyor. Xerox cirosunun üçte ikisini son iki yılda piyasaya sunduğu ürünlerden elde ediyor” dedi.

Xerox, teknolojiye ve çalışma hayatına yaptığı katkılardan dolayı geçtiğimiz yıl, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı tarafından en büyük onur ödülü olan “Ulusal Teknoloji Madalyası” ödülüyle onurlandırıldı. Şirket ayrıca bilgi yönetimi, yenilik, külterel çeşitlilik, etik değerler, sosyal politikalar, doğa dostu çevresel programları ile çeşitli kuruluşların beğeni ödüllerini aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.