Xerox yeni renkli lazer yazıcısı Phaser 6130’u piyasaya sunuyor

Xerox, yeni renkli lazer yazıcısı Phaser 6130’u, 399$+KDV fiyatıyla piyasaya sunuyor.

19.12.2007 - 11:56 | MediaCat

Xerox, yeni renkli lazer yazıcısı Phaser 6130’u, 399$+KDV fiyatıyla piyasaya sunuyor.

Her renk için 16 ayrı ton

Xerox Phaser 6130, ilk alım ve sayfa başı renkli baskı maliyeti ile ekonomik, kullandığı kimyasal toneri ile çevre dostu, pantone onaylı bir yazıcı.

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, masaüstü renkli lazer yazıcı ürünlerine bir yenisini daha ekliyor. Dakikada 12 adet renkli ve 16 adet siyah-beyaz yüksek kaliteli baskı yapabilen Xerox Phaser 6130, patenti Xerox’a ait başka marka ürünlerde yer almayan kimyasal toneri ile canlı ve kaliteli bir baskı sunuyor.

Yoğun çalışma temposu ve yüksek baskı adedi olan ofisler için önemli avantajlar sağlayan Xerox Phaser 6130, grafik ve tablo içeren karışık dokümanları, sunum ve hesap çizelgelerini hızlı basabiliyor. Kağıt tepsisine 250 kağıt alabiliyor, etiket, kartvizit, poster, broşür, zarf gibi farklı ebatlardaki kağıtlara baskı yapabiliyor. Xerox Phaser 6130’un 600x600x4 dpi çözünürlüğü, standart USB 2.0 ve 10/100BaseTx ağ bağlantısı, standart 128Mb’den başlayan 1152MB’a yükseltilebilen belleği ve 333MHz işlemcisi bulunuyor.

Çok geniş bir renk yelpazesine sahip olan Xerox Phaser 6130, her renk için 16 ayrı ton basabiliyor. Ayrıca, gerçek Adobe PostScript Seviye 3, Pantone-renk onaylayıcısı, kesintisiz ton ve “Xerox Renk Düzenleyicisi” ile pazarlama dokümanları için profesyonel renk görüntüsü sağlıyor.

Xerox Türkiye Masaüstü Baskı Çözümleri Pazarlama Müdürü Erhan Aslantürk yaptığı değerlendirmede, “Xerox Phaser 6130; küçük ofisler için düşük maliyetli kaliteli renkli baskıyı, hızlı ve her sayfa basımında aynı etkileyici kaliteyle sunuyor” dedi.

Kullanımı oldukça basit olan Xerox Phaser 6130, çalışanların üretkenliğini arttıracak uygulamalar sunuyor . Örneğin, makine ile birlikte gelen yazılımlar, bilgisayar ekranından kullanıcıları yönlendiriyor. Çok sayfalı bir dokümanı basmak için yeterli toner olup olmadığını ölçüyor ve ekranda gösteriyor. Ayrıca Xerox Phaser 6130, “CentreWare® IS ve PrintingScout®” yazılımları ile baskı işleminde bir sorun oluştuğunda kullanıcıların bilgisayarlarına bir uyarı mesajı gönderiyor ve yardım yönetimini çalıştırıyor. “Run Black” özelliği ise renkli toner bittiğinde baskıya siyah beyaz devam etmeyi sağlıyor. Xerox Phaser 6130’un bir diğer özelliği ise üzerinde resim olmayan dokümanları otomatik olarak tanıması ve daha hızlı baskı yapması.

Microsoft Vista dahil tüm Microsoft ve Mac sürümleri ile uyumlu olan Xerox Phaser 6130, 399 dolarlık fiyatı ve iki yıl Xerox garantisiyle Xerox ofis grubu distribütörleri Albim, Arena, Datagate aracılığı ile tüketicilere sunuluyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.