Xerox Latin Amerika’ya Türk yönetici

Xerox’taki çalışma hayatına 2002 yılında başlayan Kaan Yünezer, Xerox Latin Amerika Kanal Direktörü...

20.12.2010 - 00:00 | MediaCat

Xerox’taki çalışma hayatına 2002 yılında başlayan Kaan Yünezer, Xerox Latin Amerika Kanal Direktörü görevine getirildi. Yeni görevine 1 Ocak 2011 tarihinde başlayacak olan Kaan Yünezer, Xerox’un büyüme planı doğrultusunda bölgede etkin bir kanal ve distribütor modeli yaratmaktan sorumlu olacak. Kaan Yünezer’in yeni çalışma ofisi ABD Florida Eyaleti’nin Miami şehri olacak. Miami merkezli çalışarak, Xerox’un Latin Amerika’daki kanal operasyonunu yönetecek.

Çalışma hayatına Intel’de başlayan Kaan Yünezer, Xerox’a 2002 yılında Xerox Türkiye Distribütör Satış Müdürü olarak katıldı. Kaan Yünezer, Xerox’un kanal bayi yapılanması, masaüstü yazıcı ve kağıt ürünlerinin satış ve dağıtımı ile ilgili görevlerde bulundu. Kısa bir zaman içinde önemli çalışmalara imza atan Kaan Yünezer, 2003 yılında Ofis Baskı Sistemleri Grup Müdürlüğü’ne getirildi. Kaan Yünezer, 2005 – 2006 yılları arasında Orta Doğu Avrupa, İsrail ve Mısır Bölgesi’nin Ofis Baskı Sistemleri Pazarlama Müdürlüğü, 2006-2007 yılları arasında Xerox Türkiye Kanal Operasyonları Direktörlüğü görevlerini yürüttü. 2007 yılı başında Xerox Türkiye Ofis Grubu Satış ve Pazarlama Direktörü olarak atanan Kaan Yünezer, bu görevini Temmuz 2008 tarihine kadar sürdürdü.

Kaan Yünezer, Temmuz 2008 tarihinde uluslararası bir göreve getirilerek Orta Doğu Avrupa, İsrail ve Türkiye Ofis Grubu Direktörü oldu. Bu görevinde Polonya, Macaristan, Hırvatistan, Slovenya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Romanya, Türkiye ve İsrail’den oluşan 9 ülkeden sorumlu olan Kaan Yünezer, doğrudan CIT Başkanı’na rapor veriyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.