Xerox’un yeni yazılımı ScanFlowStore, Türkiye’de kullanıma sunuldu

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, sunduğu teknolojik çözümlerle farklı ölçekteki...

25.03.2008 - 16:19 | MediaCat

Dokümanlar artık daha kolay paylaşılacak. Tarama ve arşivleme uygulamalarını kolaylaştıran ScanFlowStore™, taranan her hangi bir dokümanı birkaç tuşla ağa, e-posta, yazıcı gibi birden fazla hedefe yönlendirebiliyor.

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, sunduğu teknolojik çözümlerle farklı ölçekteki ofislerde iş akışı süreçlerinin verimliliğini artırmaya yardımcı oluyor. Xerox, “ScanFlowStore” yazılımı ile ofislerde iş süreçlerin daha basit hale gelmesini, önemli dokümanların sorunsuz ve daha hızlı bir şekilde taranmasını ve arşivlenmesini sağlıyor.

Xerox’un ScanFlowStore™ yazılımı, şirket içi doküman ve bilgi akışının denetlenmesi ve verimliliğin arttırılması açısından etkin bir çözüm olarak kişi ve kuruluşların kullanımına sunuluyor. Şirketler bu çözümle birlikte, evrakları dolaplarda biriktirmek yerine, dijital ortamda saklayarak dokümanları daha sistematik bir şekilde yönetebilme kabiliyetine erişiyor. ScanFlowStore™, Xerox markalı çok fonksiyonlu bir ürünün kullanıldığı ofis ortamlarında rahatlıkla çalışabiliyor. Böylece müşteriler de, fotokopi veya faks çeker gibi bir dokümanı kolaylıkla tarayabiliyor ve arşivleyebiliyor.

Xerox’un çok fonksiyonlu her hangi bir ürününe sahip kullanıcılar, ScanFlowStore™ desteğiyle, dokümanları aynı iş akışı içinde ağdaki bir bilgisayara tarama, e-posta, uzaktaki yazıcı gibi birden fazla hedefe kolaylıkla gönderebiliyor. Örneğin; birikmiş faturaları dijital ortamda arşivlemek için dokümanlar, makineye yerleştirilip tek bir tuşa basılarak, taranıyor. Taranan dokümanlar otomatik olarak günlük, aylık veya senelik olarak düzenlenen klasöre aranabilir PDF olarak kaydediliyor. Kullanıcının neyin nerede arşivlendiği öğrenmesi gerekmeden, yazılım, gerekli yerlere otomatik olarak yönlendirme yapıyor. Bir ay sonra tekrar aynı dokümana erişmek istendiğinde, faturaların nerede tutulduğu unutulsa bile Adobe Reader’ın arama özelliğinden sadece şirketin ismi girilerek, aranan belgeye ulaşılabiliyor.

Xerox Türkiye Ofis Çözümleri Grubu Pazarlama Müdürü Banu Başaran, “İş yoğunluğunun hakim olduğu ofis ortamlarında bilgi akışının doğru kurgulanması için doküman hizmetleri yönetimi ihtiyacı giderek önem kazanmaya başladı. Müşterilerimizin doküman yönetimi süreçleriyle ilgili her türlü ihtiyaçlarını karşılayan bir firma olarak, şirketlerin dijital ortamdaki bilgilerini yönetmelerini sağlayacak çözümler sunuyoruz. Bu iş anlayışı içerisinde geliştirdiğimiz yeni çözümlerle, kurumların günlük ve karmaşık iş süreçlerinde daha üretken olmalarına öncülük ediyoruz.” şeklinde konuştu.

ScanFlowStore™ yazılımı sayesinde kurumlar, Xerox’un çok fonksiyonlu ürünleri ile “DocuShare”, “Microsoft SharePoint”, “Microsoft Dynamics” gibi doküman yönetim sistemleriyle uyumlu çalışabiliyor. Hukuk bürosu, insan kaynakları şirketi ya da bir sağlık kurumu gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren kuruluşlar aynı zamanda, sahip oldukları çok fonksiyonlu ürünlerinden çok yönlü yararlanabiliyor.

Ayrıntılı Bilgi İçin:

Günebakan İletişim Danışmanlık
Em.Sb.Evl. Sitesi No: 46/1
Esentepe/İst.

Tel: 0212 347 90 57(pbx)

Faks: 0212 347 90 58

gunebakan@gunebakan.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.