Xerox’un Bespoke etkinlikleri devam ediyor

Reklam ajansları ile dijital baskı merkezleri arasında interaktif bir iletişim ortamı sağlamayı amaçlayan “Bespoke” etkinliklerinin ikincisi Babylon’da gerçekleştirildi.

22.09.2011 - 00:00 | MediaCat

Reklam ajansları ile dijital baskı merkezleri arasında interaktif bir iletişim ortamı sağlamayı amaçlayan “Bespoke” etkinliklerinin ikincisi Babylon’da gerçekleştirildi.

Reklam ve iletişim ajanslarının, dijital baskı teknolojisinin inceliklerini ve kişiselleştirilmiş baskının marifetlerini daha yakından tanımaları için gerçekleştirilen Bespoke etkinliğinde, reklam ajanslarının yaratıcı ekipleri biraraya geldi.

Xerox, “Kişiye özel iletişim (bespoke)” konseptli etkinliklerine devam ediyor. Xerox, İstanbul, Babylon müzik ve eğlence merkezinde gerçekleştirdiği son etkinlikte, reklam ajanslarının yaratıcı (creative) ekiplerini biraraya getirdi. Etkinlikte konuklar eğlenceli vakit geçirirken, interaktif iletişim ortamı ile dijital baskı ile ilgili ayrıntılı bilgi alma şansına sahip oldular. Etkinlikte yapılan hediye çekilişinde de bir kişiye MacBook Pro bilgisayar, bir kişiye iPad2 tablet bilgisayar, bir kişiye de iPod Touch hediye edildi.

Yaklaşık 250 kişinin katıldığı etkinlikte ajanslarının sıradışı fikirlerini hayata geçirmelerine katkı sağlayacak, müşterilerine daha hızlı dönüş yapmalarına ve daha güvenli uygulamalar sunmalarına yardımcı olacak bilgilerin yer aldığı kartlar dağıtıldı. Katılımcılara dağıtılan özel bilgi kartlarında kişiselleştirme uygulamaları, değişken veri basımı teknolojileri, yüksek kapasiteli dijital baskı sistemleri ile yapılabilen uygulamalar, yazılım çözümleri, belge ve doküman güvenliğini sağlayan özel baskı teknikleri anlatıldı. Kartlarda bu teknolojik uygulamaların talep edilebileceği dijital baskı merkezlerinin iletişim bilgileri de yer aldı.

Xerox’un Bespoke toplantısında bir konuşma yapan Xerox Türkiye Üretim Sistemleri Grubu Pazarlama Müdürü Serra Yılmaz; “Bespoke etkinlikleri, reklam ajanslarıyla dijital baskı sektörünü biraraya getirmeyi amaçlayan bir konsept çalışma. Ajansların dijital baskı merkezlerinden aldığı hizmetleri iyileştirmek için, dijital baskıyı daha yakından tanımaları gerektiğini düşünüyoruz. Bu anlamda hem dijital baskı sektörünün büyümesine destek olmayı hem de reklam ajanslarını bilgilendirerek, dijital baskıyı daha verimli kullanmalarına yardımcı olmayı hedefliyoruz” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.