WTA’dan Adam&Eve Hotels’e 4 ödül birden

Turizmin Oskarları olarak kabul edilen WTA (World Travel Awards) ödülleri sahiplerini buldu.

05.09.2011 - 00:00 | MediaCat

Turizmin Oskarları olarak kabul edilen WTA (World Travel Awards) ödülleri sahiplerini buldu.
Gecede 4 ödül birden kazanan Adam&Eve Hotels, hizmete girdiği 2006 yılından bu yana uluslararası toplam 25 ödüle layık görüldü.

Bu yıl 18’incisi düzenlenen “World Travel Awards” ödül gecesinde, Adam&Eve Hotels, “Europe’s Leading Design Hotel” (Avrupa’nın En İyi Dizayn Oteli), “Europe’s Leading Couples Resort” (Avrupa’nın En İyi Çift Oteli) ve “Turkey’s Leading Hotel” (Türkiye’nin En İyi Oteli), Turkey’s Leading Design Hotel (Türkiye’nin En Dizayn Oteli) ödüllerini kazandı. Tüm dünyadan otellerin değerlendirildiği ödül töreninde, Adam&Eve Hotels 4 ödül kazandı.

Ayrıca yine Kayı Group bünyesinde ki Sky Airlines’da ödül alarak “Avrupa’nın en iyi charter havayolu şirketi” seçildi.

Kayı Group Yönetim Kurulu Başkanı Talha Görgülü, Adam&Eve Hotels’e layık görülen ödülleri değerlendirdiği açıklamasında, şunları söyledi: “Verdiğimiz hizmetleri misafirlerimizin gözüyle değerlendirmeye çalışıyoruz. Farklı ne yapabiliriz, misafirlerimizin nasıl daha mutlu ederiz sorusunu sürekli kendimize soruyoruz, başarımızın sırrı bu. İlk günden bu yana birçok ilke imza attık, sektörde öncü olduk. Her bir misafirimize kendini özel hissettirmek ve otelimizde geçirdikleri anları unutulmaz kılmak en büyük arzumuz. Bunu gerçekleştirdiğimizi, misafirlerimizin memnuniyetini tescillendiğini görmek bizi çok mutlu etti” dedi.

160 ülkeden yaklaşık 183 bin turizm profesyoneli oy verdi

WTA 18 senedir her yıl turizm ve seyahat sektörlerin “en” iyilerini belirliyor. Birinciler, dünyanın dört bir yanından binlerce turizm profesyonelinin oylarıyla belirleniyor. Kurumun açıkladığı rakama göre bu sene yaklaşık 183 bin turizm profesyoneli oy kullandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.