WRANGLER’IN YENİ REKLAM FİLMİ: STOP THINKING

Wrangler son reklam filmi Stop Thinking ile karşımızda. İkonik outdoor jean markası Wrangler...

30.09.2009 - 00:00 | MediaCat

Wrangler son reklam filmi Stop Thinking ile karşımızda. İkonik outdoor jean markası Wrangler, bu yıl Cannes Lions Uluslararası Reklam Festivali’nde "Press Grand Prix Ödülü’nü kazanan WE ARE ANIMALS kampanyası çerçevesinde hazırlanan büyüleyici kısa film serisini sunmaya devam ediyor. Seride yer alan diğer filmler: sakin, ama merak uyandıran "Humans", hayatın heyecan dolu başlangıcını hatırlatan "Baby" ve hayata meydan okuyan "Why?" idi.

Fred & Farid Paris reklam ajansı tarafından yaratılan 45 saniyelik STOP THINKING kısa filmi, içgüdülerimize göre hareket etmek konsepti üzerine kurgulanmış.

-Düşeceği mesafeyi düşünen bir atlayışçı atlayabilir mi?
-Hayatta kalma şansını düşünen bir itfaiyeci alevlerin içine kendini atabilir mi?
-Hayatının ve bedeninin risk altında olduğunu düşünen bir boksör dövüşebilir mi?

STOP THINKING, spontane benliğimizi, bilinçaltımızın gücünü uyaran ve hızlı hareket etmeye çağıran bir alarm. Potansiyel sonuçları düşünürsek, büyük şeyleri başarmak imkansız hale gelebilir.

STOP THINKING, bizi ilerlememizden alıkoyan şüpheleri geride bırakmaya davet ederken aynı zamanda da Wrangler dünyasına katılmaya çağırıyor. Bu adrenalin dolu gerçeklikte, aksiyon ana tema. Tüm yapmamız gereken… DÜŞÜNMEYİ BIRAKMAK (STOP THINKING).

STOP THINKING kısa filmi, www.wrangler-europe.com adresinden ve YouTube’daki Wrangler resmi kanalından izlenebiliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.