WPP, Global Tanıtım’ı satın mı aldı?

Türkiye pazarına hem ulusal hem de uluslararası şirketler bazında hizmet vermeye devam edecek olan...

24.12.2010 - 00:00 | MediaCat

Türkiye pazarına hem ulusal hem de uluslararası şirketler bazında hizmet vermeye devam edecek olan şirketin adı Global Hill & Knowlton olarak değişiyor. Türk şirketler H&K’in sunduğu uluslararası ve yaygın iletişim ağı deneyiminden yararlanırken,  H&K’in uluslararası müşterileri ulusal pazar hakkında, yerli uzmanlar tarafından sağlanacak olan bilgi ve deneyimlerden yararlanacaklar.

Global Tanıtım kurucusu ve yönetim kurulu başkanı, Ceyda Aydede, “Global olarak Hill & Knowlton gibi global bir oyuncu ile yolumuza devam edeceğimiz için büyük memnuniyet duyuyoruz. Türk ekonomisinin dinamizmini ve sağladığı fırsatları yakından bilen H&K ile birlikte, hem ulusal hem uluslararası müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri daha da geliştirmek ve derinleştirerek mükemmel bir işbirliği yürüteceğiz. Oluşan sinerji ile müşterilerimize katma değeri  daha yüksek hizmet vereceğimize inanıyoruz” dedi.

45 ülkede 80 şubeyle hizmet veren Hill & Knowlton’ın Orta Doğu, Türkiye ve Afrika CEO’su Dave Robinson, “Türkiye hem biz hem de müşterilerimiz için giderek daha önemli stratejik bir pazar haline geliyor. Geçtiğimiz seneler içerisinde etkileyici derecede bir gelişim sergileyen bu ülkeye adımımızı atmak için doğru zaman. Global Tanıtım alanında çok saygın bir itibara sahip, H&K’in değerleri ve yaklaşımıyla çok uyumlu bir şirket. Biz bu ortaklığın müşterilerimize hem yakın zamanda hem de gelecekte çok önemli değerler katacağına eminiz” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.