Worldcard 20 yaşında

Yapı Kredi Worldcard, 20. yaşını kutluyor.

07.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Yapı Kredi Worldcard, 20. yaşını kutluyor.

Yapı Kredi Perakende Bankacılık’tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nazan Somer, son 10 yılda Türkiye’de finans sektöründe büyük değişiklikler yaşandığını, kredi kartları sektörünün ise gelişmiş pazarlar içinde en dikkat çekici büyümeyi gerçekleştirdiğini belirtti.

Somer şöyle devam etti;

“Yapı Kredi olarak başından beri sektörü şekillendiren banka olmanın sorumluluğuyla en son yenilikleri ve teknolojileri tüketicilere sunmayı misyon edindik. İnovatif ürün ve uygulamalarımızın sadece Türkiye için değil, diğer ülkeler için de başarılı örnekler oluşturduğunu görüp, gurur duyduk. Türkiye’nin en bonkör kartı olarak konumlandırdığımız Worldcard, en çok yerde, en fazla kazandıran olma hedefiyle yenilikler sunmaya devam ediyor. Bunu tüketiciyi dinleyerek, ihtiyaç ve beklentilerini bazen onlardan bile önce görerek başarıyoruz. 20 yıldır ilk tercih olmamızın altında da bu yatıyor. Marka değeri ile dünya listelerine girebilmeyi başaran ‘tek’ Türk kredi kartı olan World, bu yaklaşımıyla birçok ulusal ve uluslararası ödüle de layık görüldü. İlklerin markası olarak 2011’de de sektörü şekillendirmeye ve ezber bozan uygulamalara imza atmayı sürdüreceğiz.”

1991’de Türkiye’nin ilk kredi kartı olarak tüketiciye sunulan World’un, 20 yılda kullanıcı sayısı 8 milyona, lisans bankaları ile birlikte 11 milyona ulaştı. World ayrıca üye işyeri adedini yaklaşık 323 bine yükseltti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.