World Travel Awards’dan Concorde De Luxe Resort’e üç ödül

Concorde De Luxe Resort Hotel, Turizm'in Oskarları olarak adlandırılan World Travel Awards 2008'in...

21.10.2008 - 12:56 | MediaCat

Concorde De Luxe Resort Hotel, Turizm’in Oskarları olarak adlandırılan World Travel Awards 2008’in 15 Ekim tarihinde Slovakya’nın Poprad kentinde düzenlenen görkemli ödül töreninde; 3 ayrı kategoride almış olduğu “en iyi” ödülleriyle taçlandırıldı.

Concorde De Luxe Resort, dünya çapında 190’ı aşkın ülkenin sayısı on binleri aşmış seyahat profesyonelinin web sitesinden oylama gerçekleştirmesiyle sonuçlanan World Travel Awards’un bu yıl ki yıldızı oldu.

Concorde De Luxe Resort, dünya genelinde 167.000 kadar turizm uzmanının oylarıyla seçilen World Travel Awards’ta 3 ayrı kategoride ödüle layık görülerek sadece Türkiye değil Avrupa’nın da en iyi otelleri arasındaki yerini aldı.

Avrupa’nın En İyi “Her şey dahil” Resort Oteli seçilerek Avrupa çapında Türk turizmini gururlandıran Concorde De Luxe Resort Hotel, misafirlerine sundukları üstün kalite hizmet ile başarılarını devam ettirme konusunda da oldukça iddialı…

Turizmin göz bebeği Antalya Lara’da yer alan Concorde De Luxe Resort Hotel’e layık görülen ödüllerin kategorileri ise şu şekilde;

Avrupa’nın En İyi “Her şey dahil” Resort Oteli (Europe’s Leading All – Inclusive Resort)

Türkiye’nin En İyi Spa Resort Oteli (Turkey’s Leading Spa Resort)

Türkiye’nin En İyi “Her şey dahil” Resort Oteli (Turkey’s Leading All – Inclusive Resort)

Concorde De Luxe Resort Hotel, Avrupa’da ve ülkemizde bulunan pek çok oteli geride bırakarak yakalamış olduğu üstün başarıyı, turizm dünyasının en saygın yarışma platformu olarak kabul edilen World Travel Awards’tan aldığı ödüllerle kanıtladı.

Ödülleri World Travel Awards Başkan Yardımcısı Manon Han’ın elinden alan Concorde De Luxe Resort Hotel Yonetim Kurulu Uyesi Erkan Yağcı ise “World Travel Awards”tan aldıkları ödüllerle ilgili “Bizleri ve ülkemizi turizm açısından gururlandıran bu 3 ödül, özenli hizmet anlayışımızın bir yansıması oldu” şeklinde konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.