Woods Nike’ın yeni reklamında

ABD’li golf yıldızı Tiger Woods, seks skandallarının ardından kendisini bırakmayan sponsoru Nike için yeni bir reklam filmi çekti...

09.04.2010 - 00:00 | MediaCat

ABD’li golf yıldızı Tiger Woods, seks skandallarının ardından kendisini bırakmayan sponsoru Nike için yeni bir reklam filmi çekti.

Spor malzemeleri firması Nike’ın, siyah beyaz çekilen 33 saniyelik televizyon reklamında, Woods kameraya umutsuz ve üzgün gözlerle sabit bir şekilde bakarken, hayatını kaybetmiş olan babası Earl Woods da fonda konuşuyor. 2006’da ölmüş olan Earl Woods, “Ben meraklı bir insanım ve tartışmanın önemine inanırım. Düşüncelerini, duyguları bilmek istiyorum. Bir ders aldın mı?” diyerek konuşmasını tamamlıyor. Karısını 20’ye yakın kadınla aldattığı ve sponsorlarının büyük kısmını kaybettiği için uzun süredir manşetlerden inmeyen 34 yaşındaki Woods’un son dönemde yaşadıklarından ilham alan reklam, sporcunun golfe geri dönüşüne de denk getirildi. ESPN VE Golf Channel gibi spor kanalları ise reklamı ürkütücü olarak tanımladı.

 

Hürriyet

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.