Women to Watch başladı

MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan’ın açılış konuşmasıyla gece başladı.

14.05.2013 - 20:08 | Muzaffer Kurt

Women to Watch 2013

Dünyanın bir numaralı pazarlama iletişimi yayını Advertising Age tarafından 1997’den bu yana düzenlenen ve MediaCat tarafından bu yıl ilk kez Türkiye’ye taşınan ‘Women to Watch: Fark Yaratan Kadınlar’ seremonisi, MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan‘ın açılış konuşmasıyla başladı. Pelin Özkan’la birlikte Advertising Age Yayın Yönetmeni Abbey Klaassen de evsahibi olarak gecede bulunuyor.

MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin ÖzkanSözlerine bu gecede sizi ağırlamaktan büyük gurur duyuyorum diye başlayan Özkan, “Uzun süre Advertising Age tarafından yalnızca ABD iş dünyası için düzenlenen Women to Watch, yakın zamanda global bir boyut kazandı. Seremoninin globalleşme hamlesinin ilk adımlarından biri de, MediaCat’in öncülüğünde,şimdi Türkiye’de atılıyor” dedi.

Women to Watch Türkiye’nin ilk yıl listesini hazırlarken çok düşündüklerini, çok uğraştıklarını ve zaman harcadıklarını belirten Pelin Özkan konuşmasına ” Değerlendirmemizin daha ilk anından itibaren başarıları ve parlak kariyerleriyle dikkat çeken, bütün kriterleri fazlasıyla karşılayan kadınların varlığı işimizi kolaylaştırdı. Women to Watch listesine dahil edilen ve bugün bu törende aramızda bulunan kadınların her biri, alanlarında gerçek anlamda fark yaratan isimler” sözleriyle devam etti.

Women to Watch gelişmelerini Twitter hesabımızdan ve #WomenToWatch2013 hashtag’i üzerinden takip edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.