Women to Watch 2014

Türkiye’nin Fark Yaratan Kadınları Women to Watch’ta Buluşmaya Devam Ediyor! Women to Watch 1997 yılından beri dünyanın en büyük pazarlama iletişimi yayını Advertising Age tarafından pazarlama, reklamcılık ve medya dünyası başta olmak üzere iş dünyasındaki en başarılı kadınları onurlandırmak üzere düzenlenmektedir. Women to Watch, bir ödül töreni değil onurlandırma seremonisidir ve hayat boyu başarı ödülü […]

01.04.2014 - 16:27 | Gözde Kalkandelen

Türkiye’nin Fark Yaratan Kadınları Women to Watch’ta Buluşmaya Devam Ediyor!
Women to Watch 1997 yılından beri dünyanın en büyük pazarlama iletişimi yayını Advertising Age tarafından pazarlama, reklamcılık ve medya dünyası başta olmak üzere iş dünyasındaki en başarılı kadınları onurlandırmak üzere düzenlenmektedir.

Women to Watch, bir ödül töreni değil onurlandırma seremonisidir ve hayat boyu başarı ödülü olmaktan ziyade; son bir yılda gösterilen performansların değerlendirilmesiyle belirlenir. Her sene dikkatli bir seçim aşamasından geçen kadın adaylar, yeni yüzlerden, yeni projelere imza atanlardan, tecrübelerini yeni iş alanlarına aktaranlardan oluşmaktadır. Ad Age şimdiye kadar (16 senedir) Women to Watch ile yaklaşık 300 kadını onurlandırdı. Ad Age seçtiği isimlerin ilerleyen senelerde kendi alanlarında daha da başarılı işlere imza atmasına tanık olmaktan oldukça gururlu!

Ad Age, Women to Watch’ı 2012 yılında dünyanın diğer ülkelerine de taşımaya karar vermiştir. Women to Watch etkinliğini farklı ülkelere taşımaktaki amacı ise pazarlama, reklam ve medyadaki en akıllı ve en güçlü kadınlardan oluşan global bir network oluşturmak ve büyütmek. İlk olarak Çin’de gerçekleştirilen Women to Watch, 2013 yılından itibaren Türkiye’de de gerçekleştirilmeye başlandı.

 

İlk seremoni, 14 Mayıs 2013’te Swissotel the Bosphorus’ta gerçekleştirildi. Seremoninin Türkiye ayağında bir ilk gerçekleşerek, yaşamı boyunca önemli başarılara imza atmış bir iş kadını, ‘Yaşam Boyu Onur Ödülü’ ile onurlandırıldı. Gecede Fark Yaratan Kadınlar, kariyerleri ve uzmanlıkları konusunda MediaCat ve Advertising Age yayın yönetmenlerinin sorularını cevaplandırdı.

Women to Watch: Fark Yaratan Kadınlar seremonisinin ikincisi 8 Mayıs 2014 tarihinde Swissotel the Bosphorus’ta Akmerkez’in ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.