WFDSA Konferansı profesyonellerini İstanbul’da buluşturuyor

“East Meets West” – “ Doğu Batıyla Buluşuyor” teması ile 14.kez düzenlenen kongre son olarak 2008 yılında Singapur’da gerçekleştirildi.

03.10.2011 - 00:00 | MediaCat

“East Meets West” – “ Doğu Batıyla Buluşuyor” teması ile 14.kez düzenlenen kongre son olarak 2008 yılında Singapur’da gerçekleştirildi. Dünyada 58 doğrudan satış derneğinin üyesi olduğu WFDSA’nın 14. Dünya Konferansı bölgesel düzeyde, Türkiye Doğrudan Satış Derneğinin ev sahipliğinde Zed Etkinlik Yönetimi ve Danışmanlığı organizasyonu ile gerçekleştiriliyor.

5-6 Ekim’de İstanbul Swissotel’de gerçekleştirilecek konferansa yaklaştığımız şu günlerde katılımcılar da belli olmaya başladı. Avon CEO’su Andrea Jung, Amway Başkanı Doug DeVous, Herbalife 2.Başkanı Ric Hobby, Natura CEO’su Alessandro Carlucci, Oriflame CEO’su Magnus Brannstrom, Nu Skin CEO’su Truman Hunt , Mary Kay 2.Başkanı Michael Lunceford gibi dünya çapında sektöründe öncü isimler ile Intel PR&Sosyal Medya Yöneticisi Gaye Kökten, Prof.Dr.Kerem Alkın, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdür Vekili Ramazan Ersoy gibi ülkemizde konusunda uzman isimlerin konuşmacı olacağı, Gümrük ve Ticaret Bakanı Sn.Hayati YAZICI’nın da davetli olduğu konferansın panel konu başlıkları şu şekilde:
 

“CEO’ların Doğrudan Satış Konusunda Arzusu ve Gururu”

“Dost ya da Düşman ; Doğrudan Satış ve Tüketici Koruma”

“Olmak ya da Olmak – Doğrudan Satışta Gelecek Trendleri”

“Doğrudan satış faaliyetlerinin ulusal ekonomiye sosyo-ekonomik faydaları”

“Hükümet Yetkilileri ile Anlaşmak”

“Doğu Batı ile Buluşuyor – Yeni Fırsatlar için Yeni Ufuklar”

Konferans ile ilgili 5 Ekim saat 18.00’de Avon CEO’su Andrea Jung ile beraber, WFDSA’nın yeni dönem başkanlığını devir alacak olan Alessandro Carlucci ve Türkiye Doğrudan Satış Derneği Başkanı Tayfun Ergün, Swissotel’de basın toplantısı düzenleyecek.

Konferans ile ilgili her türlü bilgiye http://www.wfdsa2011istanbul.com adresinden erişebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.