Web tasarımında hız ve etkileşimin önemi

-99 design studio’nun düzenleyeceği üçüncü dijital tasarım etkinliği 16 Ekim’de SALT Galata’da.

27.09.2018 - 17:33 | MediaCat

Web tasarımında hız ve etkileşimin önemi

Geçen yıl Ekim ayında Design & Prototyping Meetup grubu organizasyonuyla SALT Galata’da Sketch ve Principle ile Etkileşim Tasarımı eğitimi düzenleyen -99 design studio, üçüncü dijital tasarım etkinliği için kolları sıvadı.

Değişen Google algoritmaları, web trendleri ve tasarım dünyasının geleceğini göz önünde bulundurarak tasarımda hızın önemine vurgu yapmak isteyen -99 design studio’nun düzenleyeceği yeni etkinlik, The Speed Element of Design (Tasarımın Hız Elementi) adı altında gerçekleşecek.

Chicago menşeli tasarım okulu Designation’ın katılımıyla gerçekleşecek etkinlikte etkileşim ve arayüz tasarım araçları, etkin mobil deneyimi için hız odaklı çözümler, tasarımda hız algısı ve önemi gibi konu başlıkları ele alınacak. Katılımcıların -99 design studio ekibi tarafından özel olarak tasarlanmış posterler, Sketch lisanslı ürünler ve bir yıllık Sketch lisansı gibi hediyelerin verileceği etkinlik 16 Ekim’de SALT Galata’da gerçekleşecek.

Dileyenler, etkinlik hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.