MediaCat

WarnerMedia ve Discovery’nin yeni adı: Warner Bros. Discovery

Birleşmenin 2022 ortalarında tamamlanması bekleniyor.

WarnerMedia ve Discovery’nin yeni adı: Warner Bros. Discovery

WarnerMedia ve Discovery birleşmesi geçtiğimiz ay duyurulmuştu. Şirketlerin birleştiklerinde alacakları yeni isim ise dün bir personel toplantısında ortaya çıktı: Warner Bros. Discovery.

Şirketin sorumluluğunu üstlenecek olan Discovery CEO’su David Zaslav dün yaptığı açıklamada, “Warner Bros. Discovery’nin her türden büyük, önemli ve etkileyici hikâyeyi anlatmak için dünyanın en iyi ve en heyecan verici yeri olacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı. Ayrıca her yıl yeni içeriklere 20 milyar dolar (Netflix’in yaptığına eşdeğer, Disney+’ı ise aşan miktarda) fon ayıracaklarını bildirdi ve tüm bu gayretlerin sonucunda 400 milyon eve ulaşmayı umduklarını sözlerine ekledi.

İsim değişikliğinin yanı sıra, şirket yeni bir slogan da belirledi. Buna göre Warner Bros. Discovery’nin yeni sloganı Warner Bros. filmlerinden The Maltese Falcon’dan bir replik olan “The Stuff That Dreams Are Made Of” olacak.

Birleşmenin resmî olarak tamamlanmasının 2022 ortalarını bulması bekleniyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.