MediaCat

Volvo’dan sıradışı bir fotoğraf sergisi

Hayata bir otomobilin objektifinden bakmaya var mısınız?

Volvo’dan sıradışı bir fotoğraf sergisi

Küçük yaşlarda geçirdiği trafik kazasından, içinde bulunduğu aracın Volvo olması sayesinde kurtulduğunu söyleyen Pulitzer ödüllü foto muhabiri Barbara Davidson, Forsman & Bodenfors New York’un teklifi üzerine hiç de alışılagelmedik bir makine ile fotoğraf çekmeye koyuluyor: Volvo XC60 ile.

Yanlış duymadınız. Fotoğraf makinesini savaşlarda ya da doğal afetlerde kullanma konusunda tecrübeli olan ve hayattaki her anın hakkını teslim etmeye çalışan Davidson, fotoğraflarını bu kez Volvo’nun araç güvenliğini sağlayan Şehirde Güvenlik Sistemi kamerası aracılığı ile çekiyor, ortaya çıkan eserleri ise bir sergide topluyor.

Ortaya çıkan sergi, Volvo’nun geçtiğimiz ay Gustav Johansson’un yönetmenliğini yaptığı film ile start alan kampanyanın devamı niteliğinde. Johansson’un yönettiği filmde küçük kız çocuğu annesine hayallerinden bahsederken hayatın pamuk ipliğine bağlı olduğunu görüyor ve Volvo’nun hayat kurtarıcı boyutuna tanık oluyorduk.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.