Volvo Car Türkiye Finans Direktörlüğü’ne yeni atama

Volvo Cars’ın, Türkiye ile birlikte aralarında İsrail, G. Kıbrıs, Orta Asya ve Kuzey Afrika ülkerinin de bulunduğu 19 marketin oluşturduğu...

26.09.2007 - 14:04 | MediaCat

Volvo Cars’ın, Türkiye ile birlikte aralarında İsrail, G. Kıbrıs, Orta Asya ve Kuzey Afrika ülkerinin de bulunduğu 19 marketin oluşturduğu İstanbul Hub organizasyonun Finans Direktörü Nihat Tuduk oldu. Bu yıl Mayıs ayında yeni görevine atanan Tuduk, 1997 yılından beri Volvo’da çalışıyor.

Marmara Üniversitesi İİBF Uluslararası İlişkiler’den mezun olan ve iş hayatına Ziraat Bankası’nda Dış İşlemler Uzmanı olarak başlayan Tuduk, daha sonra KZI Bank Almaty Kazakistan’da Dış İşlemler Müdürü olarak çalıştı. 1997 yılında Volvo Cars Kazakistan’da CFO ve Genel Müdür vekili görevlerinde bulunan Nihat Tuduk, 2003 yılında Türkiye’ye gelerek 2007 yılının Mayıs ayına kadar Volvo Car Türkiye’de Finans Müdürü olarak görev yaptı. Nihat Tuduk, 41 yaşında, evli ve 2 kız çocuk babası.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.