Vodafone’un yeni reklam yüzü Aras Bulut İynemli

İşbirliği kapsamında hazırlanan ilk reklam filmi 27 Ekim'de ekranlarda olacak.

26.10.2020 - 14:14 | MediaCat

Vodafone'un yeni reklam yüzü Aras Bulut İynemli

Önümüzdeki dönemde iletişim çalışmalarında teknoloji – insan birlikteliğiyle yazılmış hikâyelere yer verecek Vodafone’un yeni reklam yüzü Aras Bulut İynemli oldu.

Yeni dönem reklamları için Vodafone ile bir yıllık sözleşme imzalayan Aras Bulut İynemli’nin rol aldığı ilk Vodafone reklamı 27 Ekim’de yayınlanacak. Televizyon reklamlarının yanı sıra radyo, açıkhava, özel dijital projeler ve mağaza içi görünürlük gibi iletişim mecralarında da yer alacak Aras Bulut İynemli işbirliği hakkında “Oyuncular olarak hikâyelere hizmet ediyoruz; işimiz hikâye anlatmak. Hikâyelerin inanılmaz bir gücü olduğuna inanıyorum. Bu işbirliğinin benim için bir diğer güzel yanı da teknoloji vurgusu. Kendi adıma, günlük hayatımda işimi kolaylaştıracağına inandığım her teknolojiyi kullanıyorum. Vodafone’un reklamlarında aslında hepimizin her gün yaşadığı, başrolünde teknoloji ve insanın olduğu hikâyeler anlatacağım. Bu güzel işbirliği için çok mutluyum. Heyecanlı ve keyifli bir sürecin bizi beklediğine inanıyorum” yorumunda bulunurken, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy markanın yeni dönem iletişim stratejisini şu sözlerle değerlendirdi:

“Vodafone olarak amaç odaklı bir şirket olma vizyonuyla faaliyet gösteriyoruz. Yaptığımız her işin bir amaca hizmet etmesi gerektiğine inanıyoruz. İnsan odaklı bir marka olmak en temel amacımız diyebilirim. Her şeyin hızla dijitalleştiği dünyamızda doğrudan müşteri ihtiyaçlarına yanıt veren, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran çözümler sunmaya odaklanıyoruz. Bu noktada en büyük hassasiyetimiz sunduğumuz çözümlerin günlük hayatta kullanılabilir ve işe yarayan teknolojiler içermesi. Teknolojimizle her gün yaklaşık 25 milyon insanın hayatına dokunuyoruz. İnsan – teknoloji birlikteliğiyle yazılmış milyonlarca hikâyede pay sahibi olmaktan mutluluk duyuyoruz. Yeni iletişim rotamızda, teknoloji ve insanın yan yana gelmesiyle ortaya çıkan hikayelere ‘Senin teknolojin, senin hikâyen’ mesajıyla yer vereceğiz. Reklam yüzümüz, sevilen sanatçımız Aras Bulut İynemli olacak. Yeni dönem reklamlarımız için kullanıcı deneyimlerinin anlatılmasına dayalı bir kurgu oluşturduk. Müşterilerimize ‘Teknolojimizi değerli kılan aslında sizlersiniz’ diyoruz. Vodafone olarak bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de ilhamını müşteriden, gücünü inovasyondan alan ürün ve servisler sunarak tüketicilerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam edeceğiz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.