Vodafone’un 3G+’ın 1. yıl hediyeleri devam ediyor

Vodafone, mobil interneti Türkiye’de yaygınlaştırmak, her yerden internetin faydalarını sunmak amacıyla...

29.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Vodafone, mobil interneti Türkiye’de yaygınlaştırmak, dileyen herkese, her an, her yerden internetin faydalarını sunmak amacıyla, yeni bir adım atıyor. Geçtiğimiz hafta, Türkiye’nin ilk operatör markalı 3G’li telefonu Vodafone 840’ı 1 TL’ye piyasaya süren Vodafone, şimdi de tüm 3G+ aboneleri için koşulsuz şartsız 1 hafta boyunca bedava mobil internet hizmeti verecek.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Vodafone Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi Gökhan Öğüt, “3G’ye geçişimizden bu yana geride bıraktığımız bir yılda çok yol katettik. Toplam abone bazımınızın %34’ü 3G’li oldu. Şebekemizde aylık data kullanımı 3G lansmanından itibaren 28 kat arttı. 3G+ teknolojisine ülkemizde yaşayan herkesin ulaşabilmesi ve faydalanabilmesi için geçtiğimiz günlerde başlattığımız ‘Herkese mobil internet’ misyonumuz dahilinde tüm 3G+ kullanıcılarımıza ve bu hizmetimize yeni abone olmak isteyen tüketicilerimize hediye olarak 1 hafta boyunca mobil internet hizmetimiz Cepnet’i bedava hale getirdik.” dedi.

Öğüt ayrıca Türkiye’deki 3G kullanım rakamlarına dikkat çekerek “1 yıl içerisinde 3G ile birlikte özellikle Ağrı, Hakkari, Siirt ve Bitlis gibi şehirlerimizde veri trafiğinin yaklaşık yüzde 6 bin civarında artmış olması çok ilginç ve memnuniyet verici. Mobil interneti bedava sunacağımız bir hafta süresinde hem varolan abonelerimize bize gösterdikleri ilgi için teşekkür etmeyi, hem de 3G+ servislerinden yararlanmak isteyen tüketicilere bu deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz” dedi.

3G+ abonelerinin, herhangi bir koşul ya da şart gerektirmeyecek ve 4 Ağustos 2010 tarihine kadar sürecek bu hediyeden yararlanmaları için KUTLAMA yazıp 3636’ya SMS atmaları yeterli olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.