Vodafone’dan trendyol.com ile işbirliği

Dijital ve mobil iletişim sektörlerinde bir ilke imza atan Vodafone, e-alışverişin önde gelen markalarından...

27.12.2010 - 00:00 | MediaCat

Dijital ve mobil iletişim sektörlerinde bir ilke imza atan Vodafone, e-alışverişin önde gelen markalarından Trendyol.com ile yepyeni bir işbirliği başlattı. Seçkin markaları çok uygun fiyatlarla sunan e-alışveriş sitesi Trendyol.com’a üye olan ve en az 50 TL alışveriş yapan Vodafone aboneleri, günde 30 dakika ücretsiz konuşma olanağına sahip oluyorlar. Böylece aboneler hem uygun koşullarla e-alışveriş yapma, hem de hiçbir ek maliyet olmadan daha fazla konuşabilecekler. Kampanya 15 Şubat 2011’e kadar devam edecek.

Her 50 TL alışverişe 30 dakika ücretsiz konuşma
Seçkin markaların sınırlı sayıdaki ürünlerini bazı durumlarda yüzde 85’e varan indirimlerle sunan Trendyol.com, e ticarette öne çıkan ve giderek büyüyen markalar arasında yer alıyor. Vodafone aboneleri www.trendyol.com adresindeki siteye üye olduktan sonra her 50 TL’lik alışverişleri için 30 dakika ücretsiz konuşma hakkı kazanıyor. Böylece aboneler bir yandan çok uygun fiyatlarla alışveriş yaparken, bir yandan da daha fazla konuşma hakkına sahip oluyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.