Vodafone’a Sürdürülebilir İş Etkisi Ödülü

Vodafone, “Telekomünikasyon Sektöründe İş Güvenliği Yönetimine Yenilikçi Yaklaşım” projesi ile “DuPont İş Güvenliği Ödülleri 2011”de, dünya çapında 71 uluslararası firma arasında finale kalan 3 firmadan biri oldu.

12.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Vodafone, “Telekomünikasyon Sektöründe İş Güvenliği Yönetimine Yenilikçi Yaklaşım” projesi ile “DuPont İş Güvenliği Ödülleri 2011”de, dünya çapında 71 uluslararası firma arasında finale kalan 3 firmadan biri oldu ve “Sürdürülebilir İş Etkisi” kategorisinde mansiyon ödülünü kazandı.

Vodafone Türkiye’nin, “Türkiye’de Telekomünikasyon Sektöründe İş Güvenliği Yönetimine Yenilikçi Yaklaşım” Projesi, ‘Sürdürülebilir İş Etkisi’ kategorisindeki 3 finalistten biri oldu.

Vodafone Türkiye, dünya çapında 71 firma arasından seçilerek kazandığı mansiyon ödülünü Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi’nde düzenlenen bir tören ile aldı. Törene, dereceye giren ve ödül alan çok uluslu şirketlerin yöneticileri katıldı. Vodafone Türkiye adına ödülü, Vodafone Türkiye İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Toygan Pulat, İş Güvenliği Kıdemli Müdürü Emre Ulukan, İş Güvenliği uzmanları Serdar Sungur ve Aslıhan Karayama birlikte aldılar

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.