MediaCat

Vodafone TED’in global destekçisi oldu

Uluslararası ‘Yaymaya Değer Fikirler’ platformuna mobil iletişim sektöründe Türkiye’den ilk katılım.

Vodafone TED’in global destekçisi oldu

“Yaymaya Değer Fikirler” sloganıyla, kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olarak faaliyet gösteren ve fikir önderlerini dünyayı değiştiren yenilikçi fikir ve eylemlerini 18 dakikalık etkili ve çarpıcı sunumlar halinde paylaşmaya davet eden TED’in kurumsal destekçileri arasına Vodafone Türkiye de katıldı. Vodafone Türkiye, bugüne kadar Bill Clinton, Bill Gates, Al Gore, Sir Richard Branson, Paul Simon, Jamie Oliver, Philippe Starck, Bono, Elif Şafak gibi yüzlerce fikir önderinin sahne aldığı TED’in (Teknoloji, Eğlence, Tasarım) 2012 yılı resmi global partneri oldu.

25-29 Haziran tarihleri arasında Edinburgh’da gerçekleşecek TEDGlobal Konferansı, 27. yılında “Radikal Açıklık” temasıyla, “birbirine bağlı” bireylerin ve toplumların dünyasında yaratıcılık, şeffaflık ve işbirliği kavramlarını ele alacak. Dünyanın farklı ülkelerinden, çeşitli disiplinlerden 70 konuşmacıyı bir araya getirecek TEDGlobal Konferansı, bu yıl ilk kez TED ve Vodafone Türkiye işbirliğiyle Türkiye’de fikir önderlerinden oluşan daha büyük bir kitleyle buluşacak.

Vodafone Türkiye, TED’in global partneri sıfatıyla, 4 günlük TED Global Konferansı boyunca Türkiye’deki iş ortaklarını Edinburgh’daki etkinliği gerçek zamanlı ve canlı izlemek üzere Vodafone Maslak Plaza’ya davet ederek, genel merkezini Türkiye’nin fikir önderleri için bir buluşma ve fikir paylaşma platformuna dönüştürecek. Vodafone Türkiye böylelikle dünyanın en ilham verici fikirlerinin buluştuğu TED’i ve bu platformun yaratıcı ruhunu Türkiye’de daha fazla kişi için erişilebilir kılma yolunda önemli bir görev üstlenecek.

 TedGlobal Konferansı ve konuşmacı listesi ile ilgili daha fazla bilgi için http://conferences.ted.com/TEDGlobal2012/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.