Vodafone McLaren Mercedes Takımı’nın yeni üyesini seçin

Formula 1 Türkiye Grand Prixi öncesinde abonelerine birbirinden özel armağanlar sunan Vodafone, isteyen herkese Vodafone Mclaren Mercedes Takımı’nın yeni üyesini seçme şansı veriyor.

17.08.2007 - 13:52 | MediaCat

Formula 1 Türkiye Grand Prixi öncesinde abonelerine birbirinden özel armağanlar sunan Vodafone, isteyen herkese Vodafone Mclaren Mercedes Takımı’nın yeni üyesini seçme şansı veriyor.

Hız sizin için bir tutkuysa, hayallerinizi F1 yarışları süslüyorsa, işte size bu heyecana ortak olmak için bir fırsat daha… Mobil iletişimde dünya devi Vodafone, Vodafone Mclaren Mercedes Takımı’nın bir parçası olmak isteyenlere yeni bir ayrıcalık daha sunuyor.

Vodafone McLaren Mercedes Takımı’yla hafta sonu

İlk aşamada 15 Temmuz – 15 Ağustos tarihleri arasında internet üzerinden yapılan oylama sonucu belirlenen Vodafone McLaren Mercedes takımıyla muhteşem bir hafta sonu geçirmeye aday 9 finalistten birini seçin, hem bu heyecana ortak olun, hem de özel Vodafone Mclaren Mercedes şapkasına sahip olun. Bunun için www.vodafone.com.tr sitesinde yayınlanan 9 resimden birini seçip, SMS göndermeniz yeterli.

Vodafone McLaren Mercedes şapkası hediye

Gönderdiğiniz SMS’ler sonucu seçeceğiniz kişi, Vodafone Mclaren Mercedes Takımı’nın yeni üyesi olacak ve F1 Türkiye Grand Prix’i boyunca Vodafone Mclaren Mercedes takımında yer alacak. Dünya Şampiyonu Fernando Alonso ve Lewis Hamilton ile tanışıp, tüm hafta sonunu takımla beraber geçirecek. Bu heyecana ortak olmak için sadece seçtiğiniz resmin SMS kodunu yazıp, 15 Ağustos 2007 saat 09.00’dan, 20 Ağustos 2007, saat 17.00’ye kadar 0542 707 5000’e istediğiniz kadar SMS göndermeniz yeterli. Gönderdiğiniz her oyla, özel Vodafone Mclaren Mercedes şapkası kazanacak her 100. kişiden biri olma şansını yakalayabilirsiniz.

İsteyen herkes katılabilir

Kazanan yarışmacı 21 ağustos 2007 tarihinde belirlenecek ve aynı gün www.vodafone.com.tr sitesinde duyurulacaktır. Vodafone ve diğer operatörlerin aboneleri, 15 Ağustos – 20 Ağustos tarihlerinde finalistler arasında kazananı belirleyecek SMS oylama sürecinde oy kullanabilirler ve kullanacakları her oy için 1 standart SMS bedeli karşılığında ücretlendirilirler. (Standart SMS ücreti faturalı hatlar için 15 Ykr, ön ödemeli hatlar için 2 kontör ya da 25 Ykr’dir. Diğer operatörlerden katılan yarışmacılar için kendi operatörlerinin uyguladığı SMS ücretlendirilmeleri geçerlidir.)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.