Vodafone İngiltere’ye Türkiye’den üst düzey atama

Vodafone Türkiye, yönetici ihraç etmeye devam ediyor.

08.04.2014 - 15:23 | MediaCat

Vodafone Türkiye, yönetici ihraç etmeye devam ediyor.

Vodafone Türkiye‘nin küreselde ‘Türk Reçetesi’ olarak anılan stratejik dönüşüm programının başarısı, yurtdışına üst düzey yönetici transferleriyle sonuçlanmaya devam ediyor. 2009 yılında Vodafone Türkiye bünyesine katılan ve 2012’den bu yana finansal planlama ve analiz direktörlüğü görevini sürdürmekte olan Cem Öztoprak, Vodafone İngiltere‘ye teknolojiden sorumlu finans direktörü olarak atandı.

Cem Öztoprak, Vodafoneİstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Cem Öztoprak, yüksek lisans eğitimini ABD’de Clark University’de tamamladı. Profesyonel kariyerine 1996 yılında Arthur Andersen’de denetçi olarak adım atan Öztoprak, sonrasında HSBC‘de hazine kontrolörü, Körfezbank‘ta hazine müdürü yardımcısı, Nortel Netaş‘ta finans müdürü olarak çalıştı. 2003 yılı itibarıyla kariyerine İngiltere’de devam eden Öztoprak, Nortel’de EMEA Bölgesi kablolu sistemlerin tekliflendirilmesinden sorumlu finans müdürü, Rusya ve BDT Bölgesinden sorumlu finans müdürü, ortadoğu bölgesi finans yöneticisi görevlerinde bulunduktan sonra Cisco‘da gelişmekte olan pazarlar için hizmet satışları kontrolörlüğü görevlerini yaptı. 2009’da Vodafone Türkiye bünyesine katılan Öztoprak, finansal planlama ve analiz direktörlüğü görevine paralel olarak, Ağustos 2013’ten bu yana Vodafone KKTC Telsim finans direktörlüğü görevini de yürütüyordu.

Fotoğraf: adaptabilly@flickr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.