Vodafone ile Pegasus’tan işbirliği

Vodafone Türkiye ve Pegasus Havayolları'nın yaptığı işbirliği çerçevesinde oluşturulan “Cep Fly” tarifesini seçen Vodafone aboneleri...

12.04.2010 - 00:00 | MediaCat

Vodafone Türkiye ve Pegasus Havayolları’nın yaptığı işbirliği çerçevesinde oluşturulan “Cep Fly” tarifesini seçen Vodafone aboneleri, yurt içinden yaptıkları ses araması ve kısa mesaj gönderimlerinin yüzde 5’i kadar TL değerinde uçuş puanı kazanacak.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, işbirliğini duyurmak amacıyla düzenlenen basın toplantısında, müşterilerin faydasını faaliyetlerinin odağına aldıklarını, hızlı iletişim ile hızlı ulaşımı bir araya getirerek, uzun dönemli ve stratejik işbirliğini başlattıklarını söyledi.

Timuray, soruları yanıtlarken, GSM sektöründe TL’ye geçişin yerinde olduğunu ve abonelerin önümüzdeki dönemde bunun faydasını fark edeceğini söyledi.

Nisan başından itibaren kontörden TL’ye geçişin yanı sıra sistemde başka değişilikler olduğuna da değinen Timuray, bu nedenle şirketlerin tarife yapılarını ele almak durumunda kaldığını belirtti.

Timuray, yasadışı dinleme konusunda çalışanlara yönelik güvenlik yapısına ilişkin soru üzerine, şu anda kendilerine ulaşan bir konu bulunmadığının ancak, her şekilde uluslararası güvenlik sistemleri bulunduğunun altını çizdi.

HAZİRAN ORTASINDA İLK ORTA DOĞU DESTİNASYONU

Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, şu anda günde ortalama 20 bin kişi taşırken, 2010 ortasında bunun 22 bine çıkacağını bildirerek, geldikleri noktada “Pegasus dünyası” yarattıklarını, çeşitli sektörden kuruluşlarla işbirliğine gittiklerini hatırlattı.

Sabancı, Vodafone ile Pegasus birlikteliğinin bir kampanya değil, orta ve uzun vadeli işbirliği olduğuna işaret ederek, işbirliğinin şimdiye kadar yapılanlar arasında ilk sıraya yerleşeceği tahmininde bulundu.

Soruları da yanıtlayan Sabancı, kabinde internet bağlantısı konusunda bir çalışma bulunmadığını kaydederek, yüzde 100’ü internet üzerinden yapılan bilet satışlarının yarısını acentelerin gerçekleştirdiğini, internet üzerinden perakende satış oranının yüzde 40 düzeyinde bulunduğunu anlattı.

Sabancı, 3 yıldır Orta Doğu’ya yönelik ilgileri olduğunu ancak uçuşların, Türkiye ve söz konusu ülkeler arasındaki ikili anlaşmalara göre düzenlendiğini kaydederek, şu bilgileri verdi:

“Haziran ortasında ilk Orta Doğu destinasyonumuz var. Networkümüzü genişletirken, 2010’un yazından itibaren 6 değişik dış hat destinasyonu olacak. Bunların 5 tanesi Türkiye’nin batısında, 1 tanesi Orta Doğu’da…”

CEP FLY TARİFESİ

Cep Fly tarifesini seçen Vodafone aboneleri “uçuş puan” kampanyasına, Vodafone tarafından kısa mesajla gönderilen kampanyaya katılım davetine “evet” yazarak 7307’ye kısa mesaj atarak veya Vodafone Çağrı Merkezi’ni arayarak katılabiliyor.

Tarifeyi seçen ve kampanyaya katılan aboneler, yurtiçinden yaptıkları ses aramalarının ve kısa mesaj gönderimlerinin yüzde 5’i kadar TL değerinde uçuş puanı kazanıyor. Cep Fly abonesi olan ve uçuş puan kampanyasına katılan herkese 10 lira değerinde uçuş puanı hediye ediliyor.

Aboneler, uçuş puanı kullanarak indirimli olarak uçak bileti satın alabiliyor veya puanlarını biriktirerek bedavaya uçabiliyor. Cep Fly aboneleri ayrıca, Pegasus Havayolları ile gerçekleştirdikleri uçuşlarda bilet tutarının yüzde 1,5’i kadar ek uçuş puan kazanıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.