Vodafone’un yeni reklam yüzü ‘Beyaz’

GSM operatörü Vodafone Türkiye'deki tüketicisine, ekranların sevilen şovmeni Beyazıt Öztürk ile seslenecek...

18.02.2010 - 00:00 | MediaCat

Geçtiğimiz yıl Denizbank’ın Maldivler’de çekilen reklam serisi için Robinson Crusoe’un ‘Cuma’sı olan Beyazıt Öztürk, bu yıl Vodafone reklamlarında da yer alacak.

Denizbank’la sözleşmesini yenileyen Beyaz, Vodafone için 20 üniversiteyi kapsayan bir turneye çıkacak. Gençlerle söyleşiler yapacak.

MALDİVLER’E GİDİYOR
Önümüzdeki ay Denizbank’ın yeni reklam filmini çekmek için Maldivler’e gitmeye hazırlanan Beyazıt Öztürk’e hangi ünlünün eşlik edeceği ise henüz netlik kazanmadı. Firmaların peşinden koştuğu bir reklam yıldızına dönüşen ünlü şovmen; her hafta yayınlanan ‘Beyaz Show’ programını ise yurtdışında tiyatro sahnesine taşıyacak. Beyaz, bu projesiyle ilgili şunları söyledi: "Geçtiğimiz haftalarda Düsseldorf’a gittik ve orada ‘Beyaz Show’u tıpkı bir tiyatro sergiler gibi canlı canlı yaptık. Tek farkı ekran önünde olmayışımızdı. Konuklarım Rafet El Roman ve Yusuf Güney’di; 4 bin kişi izlemeye geldi. Ve iki saatte bitmesini planladığımız programı dört saatte bitirdik. Çok keyifliydi. Oradaki Türk halkına ulaşmak güzel bir duygu… Çok güzel reaksiyonlar aldık. Devamında birçok ülkeye gitmeyi planlıyoruz."

 

Kaynak: Sabah

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.