Vodafone’dan Behzat Ç. Uygulaması

Son dönemlerin en çok izlenen dizilerinden biri olan Behzat ǒnin sponsorluğunu üstlenen Vodafone, şimdi de kullanıcıları ve Behzat Ç. hayranları için bir uygulama hazırladı.

24.05.2012 - 00:00 | MediaCat

Son dönemlerin en çok izlenen dizilerinden biri olan Behzat Ç’nin sponsorluğunu üstlenen Vodafone, şimdi de kullanıcıları ve Behzat Ç. hayranları için bir uygulama hazırladı. “Behzat Ç. Olay Yeri” ismiyle hayata geçirilen uygulamaya Vodafone Türkiye Facebook sayfası üzerinden ulaşılabiliyor.

Vodafone Türkiye Facebook sayfasını beğenerek, uygulamayı yükleyenler daha sonra “Ben Orada Olmalıyım Çünkü” diyerek Behzat Ç. dizisinde rol almak için nedenlerini yazıyorlar. Orada olmak için nedeninizi en iyi şekilde yazıp, jüriyi ikna etmeniz gerekiyor. Jüri tarafından seçilecek 1 kişi Behzat Ç. dizisinin sezon finalinde rol alma, 5 kişi Behzat Ç. oyuncularıyla tanışma ve 5 kişi de Behzat Ç. dizi setine konuk olma şansını yakalayacak.

 

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.