Vitamin’e büyük ödül

Türk Telekom grubu şirketlerinden Sebit'in eğitim alanında katma değer yaratma vizyonu ile geliştirdiği Vitamin...

29.11.2009 - 00:00 | MediaCat

Türk Telekom grubu şirketlerinden Sebit’in eğitim alanında katma değer yaratma vizyonu ile geliştirdiği Vitamin, iletişim ve telekomünikasyon alanında dünyanın en iyilerinin belirlendiği Dünya İletişim Ödülleri’nde ”En İyi İçerik Hizmeti” seçildi.    

Türk Telekom’un yazılı açıklamasında, grup şirketlerinden Sebit’in, interaktif eğitim yazılımı Vitamin ile uluslararası bir başarıya imza attığı açıklandı. Açıklamada, Sebit’in eğitim alanında katma değer yaratma vizyonu ile geliştirdiği Vitamin’in, Dünya İletişim Ödüllerinde (World Communication Awards) ”En İyi İçerik Hizmeti” seçildiği belirtildi.
 
Dünya çapında iletişim alanında hizmet veren tüm firma ve bireylere yönelik olan Dünya İletişim Ödüllerinin, inovasyon, başarı ve geleceğin sektörlerini şekillendirecek yeni hizmetleri desteklemek amacı ile her yıl toplam 17 kategoride düzenlendiği ifade edilen açıklamada, dünya telekomünikasyon devlerinin katıldığı ve sektördeki fikir liderlerini bir araya getiren organizasyonun, telekomünikasyon alanında katma değer yaratan birey ve firmaları desteklemeyi hedeflediği hatırlatıldı.
 
Vitamin’in uluslararası başarısını değerlendiren Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. Genel Müdürü Ahmet Eti, Sebit olarak Türkiye’nin bilgi toplumuna dönüşümüne katkıda bulunma misyonu ile hareket ettiklerini vurguladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.