Visa Europe’dan azami güvenlik koruması

Visa Europe, mobil ödeme kabul güvenliğinde En İyi Uygulamalar Kılavuzu’nu yayınladı.

30.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Visa Europe, mobil ödeme kabul güvenliğinde En İyi Uygulamalar Kılavuzu’nu yayınladı. Visa Europe Ödeme Sistemleri ve İşletme Riskleri Bölüm Başkanı Stanley Skoglund, Visa’nın 50 yılı aşkın bir süredir sunmakta olduğu güvenlik, kişisel verilerin korunması, üye işyerlerine ödeme güvencesi ve dünyanın her yerinde kabul olanağı ile çıtayı hayli yükselttiğini ve mobil kabul çözümleri için de aynı yüksek standartların uygulanacağını söyledi.

Mobil teknoloji sayesinde, mobil cihazlarla yapılan ödemeleri kabul eden küçük ve orta ölçekteki üye işyerlerinin sayısı her gün artıyor. Üye işyerleri mobil teknolojinin gücünden yararlanarak mobil ödeme kabul edip, işlerini büyütürken sektör de paydaşların elektronik ödemelere güven duymalarını sağlamak için yeterli denetim olanaklarını ve güvenlik önlemlerini hayata geçirmek zorunda.

Visa Europe, Visa Inc. ile birlikte yazılım ve donanım sağlayıcıları, üye işyerleri, ve bu firmaların yüklenici kuruluşları için mobil ödeme kabul güvenliğinde En İyi Uygulamalar Kılavuzu’nu yayımladı. Bu kılavuz, tüketicilerin mobil cihazlarını kullanımında kart sahibinin ve hesap verilerinin korunmasına yardımcı olacak güvenlik önlemlerini geliştirmek ve kartlı ödemelerin kabulünü kolaylaştırmak için Visa Europe’un sürdürdüğü stratejinin bir parçasını oluşturuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.