Vestel’den catvertising

Kampanya 8 saniyelik 17 kısa filmden oluşuyor.

10.06.2014 - 16:18 | Muzaffer Kurt

Vestel, yaklaşan sıcak havalara klimaları ile çözüm sunarken tüketicilerini gülümsetmeyi ihmal etmiyor. Yeni kampanyasında son teknoloji klimalarıyla kedileri karşı karşıya getiren Vestel, “her seferinde kazanan kedi olur” diyor. “Vestel Klima, bir evin başına gelebilecek en iyi ikinci şeydir çünkü bir evin başına gelebilecek en iyi şey kedidir” fikrinden yola çıkan kampanya, 8 saniyelik 17 kısa filmden oluşuyor.

Kampanya kapsamında yayına giren filmlerde Vestel klimalarla kedilerin özellikleri eğlenceli bir üslupla karşılaştırılıyor.  “Vestel klima soğuttu mu tam soğutur” cümlesinin karşısına “Kedi sevdi mi tam sever” cümlesi çıkıyor. Yapılan her karşılaştırmada ise kazanan kediler oluyor.

Vestel’in sosyal medya hesapları aracılığıyla tüketicilerle buluşan filmler “Vestel Klimayı mağazalarımızdan alabilirsiniz. Ama evinize bir kedi alırsanız, onu da sokaktan ya da barınaktan alırsanız, kedi kazanır.” mesajıyla son buluyor. Vestel, kedi sever izleyicilerini sokaktan ya da barınaktan bir kedi sahiplenmeleri için motive ediyor.

[youtube]http://youtu.be/UQAefH_36yQ[/youtube]

Künye:
Reklamveren: Vestel / Feza Turunçoğlu Erim, Alper Ceylan, Beyza Selçuk, Houman Zarsazegar
Reklam Ajansı: BLAB
Yaratıcı Fikir/ Stratejik Planlama: BLAB
Yapımevi: BLAH
Post Prodüksiyon: Telesine
Müzik: Opus Audio Solutions

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.