Vestel web sitesi yenilendi: 3 tıkla maksimum erişim

Vestel’in yenilenen web sitesi, düzenli bilgi mimarisi sayesinde ziyaretçilerin maksimum 3 tıkla her türlü bilgiye erişmelerine imkân sunuyor.

19.02.2008 - 17:23 | MediaCat

Vestel’in yenilenen web sitesi, düzenli bilgi mimarisi sayesinde ziyaretçilerin maksimum 3 tıkla her türlü bilgiye erişmelerine imkân sunuyor.

Vestel web sitesi www.vestel.com.tr, ziyaretçilerin vakit kaybetmeden aradıkları bilgiye ulaşmalarını kolaylaştıracak, Vestel ürün ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi edinmelerini sağlayacak şekilde yenilendi.

Alt yapı, arama motoru ve teknik donanım açısından geliştirilen, detaylı bilgiler ve etkileşimli görsellerle zenginleştirilen Vestel web sitesi, yeniden düzenlenen bilgi mimarisi sayesinde ziyaretçilerin maksimum 3 tıkla her türlü bilgiye erişmelerine imkân sunuyor. Ziyaretçiler, filtreleme özelliğini kullanarak sitedeki herhangi bir sayfadan Vestel ürünlerine, Vestel yetkili satıcı ve servislerine zaman kaybetmeden ulaşabiliyor.

Ürün sayfalarında ziyaretçileri neler bekliyor?

Ürün sayfalarına gelen ziyaretçiler, ürünlerin teknik özellikleri ile ilgili bilgilere, ürünlere ait kullanma kılavuzlarına, görsellere, promosyon, kampanya ve fiyat seçeneklerine tek sayfada erişebiliyor. Sayfadaki “karşılaştır” seçeneği sayesinde ziyaretçiler ilgilendikleri ürünü diğer ürünlerle kolayca kıyaslıyor. Arzu edenler, kampanya e-bülten üyeliğini seçip yeni başlayan kampanyalardan e-mail aracılığıyla anında haberdar oluyor. Ayrıca bugüne kadar sadece Vestel satış noktalarından temin edilen aylık ürün broşürleri artık web sitesi üzerinden de takip ediliyor.

Vestel’de Top 5

Ziyaretçiler ana sayfada kendilerini karşılayan güncel reklâmlar sayesinde Vestel’in yeni ürün ve kampanyaları hakkında bilgi edinebiliyor, isterlerse bu reklâm videolarını bilgisayarlarına indirebiliyorlar. Ana sayfada en çok satan ve en çok ziyaret edilen ürünlerin listelendiği Top 5 ise ziyaretçilere ürün tercihleri ile ilgili yardımcı oluyor. Vestel satış noktalarında tüketiciyle buluşan dünyaca ünlü markaların bilgilerine ise ana sayfanın altında akan banner alanından ulaşılabiliyor.

Vestel’den lezzetli tarifler

Tüketicilere “Teknolojinin Türkçesi”ni sunan Vestel, yeni web sitesinde hizmetin de Türkçesini sunduğunu, Vestel fırınların tanıtıldığı sayfalarda yer verdiği ilginç ve lezzetli yemek tarifleriyle kanıtlıyor. Vestel fırınlarla ilgili fikir edinmek isteyen ziyaretçiler, bu fırınlarda yaratabilecekleri harikalar hakkında da bilgi sahibi oluyorlar.

Ayrıntılı bilgi için:
Grup7 İletişim Hizmetleri

Sevi Yüzbaşıoğlu – Gülin İyigün

Tel: 0212 292 13 13

syuzbasioglu@grup7.com.tr / giyigun@grup7.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.