Vestel, Ortadoğu’yu Kıvanç Tatlıtuğ’la fethedecek

Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinin genç starı Kıvanç Tatlıtuğ, bu pazarlarda kendi markasıyla faaliyet...

21.10.2008 - 11:02 | MediaCat

Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinin genç starı Kıvanç Tatlıtuğ, bu pazarlarda kendi markasıyla faaliyet gösteren Vestel’in yeni reklam yıldızı oldu. “Happy Vestel To You” sloganıyla dikkat çeken ve 2008 sonuna kadar yayınlanacak reklam kampanyasının, 85 milyon izleyiciye ulaşması bekleniyor.

Ortadoğu’nun Brad Pitt’i olarak ünlenen Kıvanç Tatlıtuğ, Vestel’in bölgedeki reklam kampanyasının yeni yüzü oldu. “Happy Vestel To You” sloganıyla 2008 sonuna kadar yayında kalacak reklamlar, Vestel markasının Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerindeki bilinirliğini artıracak.

Başrolünde oynadığı “Gümüş” dizisinin “Nur” adıyla gösterildiği Arap ülkelerinde reyting rekorları kırması ile bölgenin en çok beğenilen sanatçıları arasına giren Kıvanç Tatlıtuğ’un yer aldığı televizyon reklamları, Vestel’in faaliyet gösterdiği Suriye, Fas, Irak gibi ülkelerde uydu üzerinden 85 milyonu aşkın izleyiciye ulaşacak. Kampanya, yıl sonuna kadar televizyonun yanı sıra radyo, gazete ve outdoor gibi mecralarda da yer alacak.

Vestel mağazası içinde farklı karakterlerin Kıvanç Tatlıtuğ tarafından canlandırıldığı ve “Happy Vestel To You” şarkısı ile renklenen reklam filmi, Alametifarika reklam ajansı tarafından 2 günde çekildi.

Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde kendi markası ile satış yapan Vestel’in, bölge genelinde 1100 adet satış noktası bulunuyor. Bölgede başarılı bir satış grafiği yakalayan Vestel, Kıvanç Tatlıtuğ’un yer aldığı reklam kampanyası ile ulaştığı tüketici kitlesini genişletmeyi hedefliyor. Kampanya kapsamında, Vestel mağazalarından alışveriş yapan herkese Kıvanç Tatlıtuğ fotoğraflarının bulunduğu çeşitli armağanlar veriliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.