Vestel’e dünyaca ünlü tasarım yarışmasından dört ödül

Vestel, dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden “Good Design Award”da 2 LCD TV, uzaktan kumanda ve TV arayüzü olmak üzere dört ürünü...

19.01.2010 - 00:00 | MediaCat

Vestel, dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden “Good Design Award”da 2 LCD TV, uzaktan kumanda ve TV arayüzü olmak üzere dört ürünü ile 2009 ödülüne layık görüldü.

Vestel Endüstriyel Tasarım Bölümü Müdürü Burak Emre Altınordu, Vestel’in geçen yıl da Good Design ödülünü kazandığını hatırlatarak, bugüne kadar aldıkları  pek çok uluslararası tasarım ödülüyle bu alandaki üstünlüklerini dünya çapında kanıtladıklarını ifade etti.

Vestel, ABD’de bulunan Chicago Mimarlık ve Tasarım Müzesi’nin verdiği dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden Good Design Award’da iki farklı Slim and Thin LCD TV modeli, Wave uzaktan kumandası, Pearl TV arayüzü ile 2009 yılı ödülüne layık görüldü.

Vestel’in 2008 yılında da Slim and Thin LCD TV’si ile Good Design ödülü kazandığını hatırlatan Vestel Endüstriyel Tasarım Bölümü Müdürü Burak Emre Altınordu “Vestel, bu güne kadar kazandığı pek çok dünyaca ünlü tasarım ödülüyle, tasarım konusundaki iddiasını uluslararası arenaya taşımayı başardı. Tasarıma verdiğimiz önemle hem ürünlerimize katma değer sağlıyor hem de sektörün ufkunu açıyoruz.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.