VARYAP, Ünite İletişim’den stratejik iletişim danışmanlığı alacak

1980 yılından bu yana gayrimenkul, inşaat, bilgi teknolojileri, sağlık, turizm ve sanayi sektörlerinde faaliyet gösteren

20.09.2007 - 17:16 | MediaCat

1980 yılından bu yana gayrimenkul, inşaat, bilgi teknolojileri, sağlık, turizm ve sanayi sektörlerinde faaliyet gösteren VARLIBAŞ HOLDİNG A.Ş’nin, gayrimenkul geliştirme, inşaat ve müteahhitlik kuruluşu olan VARYAP, kurumsal ve pazarlama iletişimi faaliyetlerinin sürdürülmesi için Ünite İletişim ile çalışma kararı aldı.

Konut, alışveriş merkezi, ofis gibi gayrimenkul projelerinde kurumsal yaklaşımı benimseyip pazar analizleri, fizibilite, mimari seçimler ile birlikte finansman modelleri geliştirerek tüketici için en avantajlı çözümü sunan VARYAP, şu anda toplam 2.500 lüks konut ve bir alışveriş merkezinden oluşan Türkiye’nin en büyük konut projelerinden Uphill Court Ataşehir ve Uphill Court Bahçeşehir projelerini ortak girişim olarak gerçekleştirmekte.

Ünite İletişim, ulusal ve uluslararası 40’ı aşkın kurum ve kuruluşun, 100’ü aşkın markası için; Stratejik İletişim Danışmanlığı, Medya İlişkileri, Kriz Yönetimi, Etkinlik Yönetimi, Grafik Tasarım Üretim ve Uygulaması, Kurumsal Yayıncılık gibi alanları içeren Kurumsal İletişim ve Entegre Pazarlama İletişimi hizmetleri sunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.