Vampir John Malkovich olmak

Ünlü aktör, Canal+’ün yeni reklam filminde vampiri canlandırıyor.

02.09.2014 - 10:03 | Ozan Mert

Tehlikeli İlişkiler, Fareler ve İnsanlar ve John Malkovich Olmak gibi filmlerden aşina olduğumuz John Malkovich’i sıra dışı rollerde izlemeye alışkınız. Fransız televizyon kanalı Canal+’e ait online dizi ve film servisi Canalplay’in yeni reklam filmi için kamera karşısına geçen ünlü aktör bu kez de televizyon tutkunu bir vampiri canlandırıyor.

Paris menşeli Buzzman ajansının hazırladığı filmde Malkovich’in canlandırdığı vampirin gündelik hayatından sahneler izliyoruz. Dizi ve film sevdalısı olduğunu ve sabırsız bir mizacı olduğunu belirten vampir, Canalplay sayesinde evde, iş yerinde, hatta uçaktayken bile dizi ve filmleri kesintisiz bir şekilde izleyebiliyor. Malkovich’in Fransızca konuştuğu film vampir karakterimizin banka yöneticisi olması gibi hoş ayrıntılar ve 2 bin küsur yaşında olmasına rağmen beklemekten hoşlanmaması, çalıştığı bankada soygun olurken heyecanı mobil cihazından izlediği dizide bulması gibi eğlendirici tersine çevirmeler de içeriyor.

[youtube]http://youtu.be/KvSeOmsX4as[/youtube]

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.