Valencia’da Uluslararası Ambalaj Kongresi

Flekso Baskı Ambalaj Kongresi’nin yedincisi ve 2006

06.04.2007 - 14:07 | MediaCat

Flekso Baskı Ambalaj Kongresi’nin yedincisi ve 2006 Uluslararası Grand Prix Cyrel ödülleri töreni İspanya’nın Valencia kentinde gerçekleştirildi.

Dupont’un ev sahipliğini yaptığı kongreye 40 ülkeden 1700 kişi katıldı. Bu yıl “Yeni Ufuklar” temasıyla gerçekleştirilen kongrede Grand Prix Cyrel’de en iyi basılı ambalajlar sunuldu ve flekso ile neler yapılabileceği anlatıldı.

Kongre, DuPont Görüntü Teknolojileri Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Barry M. Granger’ın “Baskı Teknolojileri Dünyasındaki Yeni Ufukları” anlatan açılış konuşması ile başladı. Sonrasında İtalya Extreme Climber’dan Reinhold Messner, BMW Oracle Racing pazarlama direktörü Mikro Groeschner ve İsviçre Uluslararası Yönetim Geliştirme Enstitüsünden Prof.Stephane Garelli sunum yaptı.

Ürün değeri için ambalajın önemi”, “Ambalajda müşteri algılaması eğilimleri”, “Çevresel sürdürülebilirlik için ambalaja katkı” gibi konular, flekso başlığında “Fleksografide standardizasyon”, “Flekso için güçlükler”, “Flekso için yeni ufuklar” gibi konuların tartışıldığı kongre iki gün sürdü.

Düzenlenen etkinliğin en önemli ve ilgi çeken bölümü, 2006 Uluslararası Grand Prix Cyrel ödüllerinin dağıtıldığı bölüm oldu. Ödül kazananlar 24 Mart Cumartesi akşamı açıklandı.

Törende 12 kategoride ödül verildi. Bu kategoriler; esnek ambalaj, yafta ve etiket, kese kağıtları, çuvallar ve torbalar, ön baskı, oluklu mukavvalar (B, C, A yiv), mukavvalar (E, F yiv), katlanır karton, devamlı baskı, baskı için en iyi eşleşme kanıtı ve en iyi ofsetten veya gravürden fleksoya dönüştürmedir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.