Vakko Holding Yargıcı’yı satın alıyor

Vakko Holding satınalma ile birlikte kendi kategorisinde büyümeyi sürdürmeyi hedefliyor.

15.04.2021 - 14:34 | Sencer Uçar

Vakko'ya yeni ajans

Vakko Holding, yurtiçi ve yurtdışında 96 noktada faaliyet gösteren moda ve yaşam tarzı markası Yargıcı’yı satın almak için niyet mektubu imzaladığını açıkladı.

Vakko, Vakko Weeding, Vakkorama, W Collection, V2K designers, Vakko Patisserie, Christofle, Pronovias markalarıyla faaliyetini sürdüren Vakko Holding, markaları arasına Yargıcı’yı da ekleyerek kendi kategorisinde büyümeyi sürdürmeyi hedefliyor.

Temelleri 1978 yılında İstanbul’da erkek gömleği üzerine açılan mağaza ile başlayan Yargıcı, 1988 yılı itibarıyla mağazalarında kadın koleksiyonlarına da yer vermeye başladı ve sonrasında ürün gamına kozmetik, aksesuar, dekorasyon/ev aksesuarları koleksiyonları eklendi. 2015 yılı itibarıyla Yargıcı Homeworks mağazalarını açan Yargıcı, tüm dekorasyon, ev aksesuarları ve mobilya grubunu tek bir çatı altına topladı. Yargıcı günümüzde yurtiçi ve yurtdışındaki mağazaları ve e-ticaret sitesiyle faaliyetlerini sürdürüyor.

 

Kaynak: Dunya.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.