VAIO’dan ‘Diğerleri Gibi Olmayan’ yeni reklam kampanyası


Sony'nin yüksek teknoloji ve mükemmel tasarımı bir araya getirdiği VAIO dizüstü bilgisayarları için başlattığı yeni reklam kampanyası; VAIO kullanan, yaratıcı, kendi yolunu çizerek fark yaratan isimleri bir araya getiriyor.

19.11.2007 - 13:33 | MediaCat

Sony’nin yüksek teknoloji ve mükemmel tasarımı bir araya getirdiği VAIO dizüstü bilgisayarları için başlattığı yeni reklam kampanyası; VAIO kullanan, yaratıcı, kendi yolunu çizerek fark yaratan isimleri bir araya getiriyor.

Teknoloji dünyasında fark yaratan birçok ilke imza atan Sony, VAIO dizüstü bilgisayarları için başlattığı yeni reklam kampanyası ile de fark yaratıyor.

“Olma diğerleri gibi” sloganı altında başlatılan yeni reklam kampanyası; VAIO kullanan, yaratıcı fikir sahibi, tutkulu, başarılı, kendi yolunu çizen, kısacası “diğerleri gibi olmayan” isimleri bir araya getiriyor.

Her zaman benzerlik kalıplarını yıkmayı hedefleyen “VAIOness” felsefesi ışığında Publicis Yorum tarafından hazırlanan kampanyada; Gezgin- Gurme Mehmet Yaşin, Akut Yönetim Kurulu Başkanı Nasuh Mahruki, fotoğraf sanatçısı Tamer Yılmaz, Türkiye Ralli Şampiyonu Burcu Çetinkaya, müzisyen Ozan Doğulu, Yemeksepeti.com Kurucu Ortağı Melih Ödemiş ve yönetmen Selim Demirdelen ile birlikte çalışıldı.

Çekimleri 2 gün süren kampanyada yer alan isimler, meslek yaşamları çerçevesinde fark yaratan hikayelerini anlatırken kullandıkları farklı VAIO modellerinin özelliklerini de tanıtıyor.

Kampanya Künyesi

Reklamveren : SONY EURASIA
Reklamveren yetkilisi : Gülsüm Akşit, Begüm Atılgan
Reklam ajansı : Publicis Yorum
Kreatif Grup : Cevdet Kızılay, Fırat Saygın, Emrah Kural
Müşteri İlişkileri : Özlem Öğüt, Ezgi Ataseven
Stratejik Planlama : Zeynep Aydın, Zeynep Bortaçina, Elif Uçuk
Prodüksiyon : Banu Onuk, Arzu Köksal
Medya planlama ve satınalma : Mediaedge
Kullanılan mecra : Basın, Outdoor
Fotoğraf sanatçısı : Tamer Yılmaz

/img src>

Bilgi için:

Sony Eurasia; Serra Özyedierler; Tel: 0216 531 99 54
Excel – Hill & Knowlton; Olcay Nacar Ergenç; Tel: 0216 544 94 54

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.