Uzman Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı Accord İletişim’i seçti

İletişim Yönetimi konusunda 15 yıldır firmalara hizmet veren Accord İletişim Yönetim Danışmanlığı, müşteri portföyüne Uzman Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı’nı dahil etti.

30.09.2011 - 00:00 | MediaCat

İletişim Yönetimi konusunda 15 yıldır firmalara hizmet veren Accord İletişim Yönetim Danışmanlığı, müşteri portföyüne Uzman Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı’nı dahil etti. Accord İletişim, ilerleyen süreçte Uzman Kalite Eğitim Danışmanlığı ve Laboratuarı Hizmetleri’nin tüm iletişim çalışmalarını yürütecek.

Geçmiş dönemlerde Vodafone, General Elektrik, PWC, BC Partners, İnteltek, IC Holding, BAE Systems, Novartis, Total, Euler Hermes, Medistate Kavacık Hastanesi, Visa ve Abdi İbrahim gibi birçok firmaya hizmet veren Accord’un müşterileri arasında; VakıfBank, City’s, otostart.com, Gülaylar, Diamond Line, Saka ve Türkiye Tenis Federasyonu gibi markalar yer alıyor. Accord 3 yıl boyunca İstanbul’da düzenlenecek olan dünya kadınlar tenisinin en önemli turnuvalarından biri olan WTA Championships’in iletişimini de sürdürüyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.