UPS ve Şahinler Holding işbirliği devam ediyor

Uluslararası kurye taşımacılığı konusunda 5 yılı aşkın bir süredir sadece UPS

22.08.2007 - 10:14 | MediaCat

Uluslararası kurye taşımacılığı konusunda 5 yılı aşkın bir süredir sadece UPS ile çalışmakta olan Şahinler Holding; 27/07/2007 tarihinde, bünyesinde faaliyet gösteren Bilkont Dış Ticaret firmasının genel merkezinde düzenlenen, UPS Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Erdal Özyılmaz ve Bilkont Dış Ticaret Genel Müdürü Jale Tuncel’in katıldığı bir tören ile bu işbirliğine 2 yıllığına daha devam dedi.

2008-2009 yılını kapsayan 2 yıllık anlaşmayı imzalayan Bilkont Dış Ticaret Genel Müdürü Jale Tuncel, yapılan anlaşmanın ardından, “6 senedir beraber çalıştığımız UPS ile 2 sene daha çalışmaya karar verdik. Hızlı, titiz ve kaliteli hizmet anlayışıyla UPS ile çalışmaktan çok memnunuz. Gelecekte de bu işbirliğinin devam etmesini ümit ediyoruz” dedi.

Türk tekstil sektörünün zirvedeki isimlerinden biri olan Şahinler Holding, tam 25 yıldır entegre şirketler topluluğu faaliyetlerini, sahip olduğu 27 şirket ile 15 ülkede yürütmeye devam ediyor. Türkiye’de ve Avrupa’da kurduğu şirketlerle “Türkiye’nin En Büyük Moda ve Entegre Tekstil Grubu” haline gelen Şahinler Holding ürünlerini Avrupa’daki yaklaşık 350 mağazası ile tüketicileriyle buluşturuyor. Avrupa ve Amerika’da yılda 50 milyon parçanın üzerinde hazır giyim ürününün ihracatını gerçekleştiren Şahinler Holding dünyanın en büyük tekstil sanayicileri listesinde de 18. sırada yer alıyor. Şahinler Holding; enerji, inşaat, gıda, turizm, catering ve serbest bölgecilik gibi farklı sektörlerdeki faaliyetlerini de başarıyla sürdürüyor.

Detaylı bilgi için;
McCann Erickson 0212 317 56 00
İlkay Çiçekçi Özgan 0212 317 56 80
ilkay.cicekci@mccann.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.