MediaCat

UPS’den örnek davranış

UPS, hizmet verdiği ülkelerdeki yardıma ihtiyacı olanlara destek vermek amacıyla 2003 yılında yaklaşık bin gönüllüyle başlattığı kampanyada bu yıl, Küresel Gönüllü Haftası’nda 20 bin gönüllüye yükseltmeyi hedefliyor.

UPS’den örnek davranış

İşleyişe göre UPS çalışanları, yaşadıkları toplumlarının ihtiyaçlarını bildikleri için kendi Küresel Gönüllü Haftası projelerini seçiyor ve gönüllü olarak çeşitli projelerde yer alıyorlar.
Örneğin bu yıl UPS çalışanları; Taiwan’daki görme özürlü çocukların beyzbol turnuvalarını koordine etmek için 500 saatten fazla, Almanya’daki okulların yenilenmesi için 2 bin saat, BM’de göğüs kanseri araştırmalarını yürüten Susan G. Komen Race’e lojistik destek sağlamak için tahminen 6 bin 500 saat, Canada’daki yiyecek bankalarına yiyecek sağlamak için 100 saatten fazla çalışmayı hedefliyor.
UPS Türkiye Yetkili Servis Sağlayıcısı Unsped ise Ataköy Rotary Kulübü tarafından Van’ın köy okullarının yeni kütüphanesine toplanan kitapları ücretsiz ulaştırarak Van Öğretmenler Derneği’nin gayretlerini destekledi. UPS Türkiye Yetkili Servis Sağlayıcısı Unsped, konuya ilişkin olarak ‘sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği içinde olduklarını, kurum olarak Unsped’in gelecekte de benzeri sosyal sorumluluk projelerine destek vereceklerini’ bildirdi.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.