UPM, BASEV’in ana kurumsal sponsoru oldu

UPM bir yıl süresince BASEV’in gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerde ana kurumsal sponsor olarak görev yapacak

10.08.2011 - 00:00 | MediaCat

UPM bir yıl süresince BASEV’in gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerde ana kurumsal sponsor olarak görev yapacak.

UPM 1 Haziran’da imzaladığı anlaşma çerçevesinde 31 Mayıs 2012’ye kadar Basım Sanayii ve Eğitim Vakfı’nın (BASEV) ana kurumsal sponsoru olarak faaliyet gösterecek. Türkiye’nin ekonomik bütünlüğü içerisinde basım sektörünün önemini kavrayan bir şirket olarak stratejik çalışmalar gerçekleştirmeye özen gösteren UPM, BASEV Ana Sponsorluk görevi çerçevesinde etkin ve işlevsel bir sivil toplum kuruluşunun parçası olmayı öngörüyor. Ayrıca BASEV’in Ana Kurumsal Sponsoru olarak UPM; teknolojik gelişmeleri tanıtan konferanslar, matbaacılık konusunda eğitim veren kurumlara yönelik yüksek öğrenim ve orta öğrenim okulları seviyesinde organize edilen bilgilendirici seminerler, matbaacılara yönelik etkinlikler ile bunların duyuru dokümanları, bir BASEV yayını olan Basım Dünyası Dergisi ve her yıl geleneksel olarak düzenlenen “tekne gezisi” gibi çeşitli faaliyetlerin yürütülmesine de destek verecek.

UPM Türkiye Genel Müdürü Gülay Akkuş, BASEV Ana Sponsoru olarak, Türkiye’deki basım sanayiinde nitelikli işgücü yaratılmasına katkıda bulunarak, sektörün dünya standartlarına entegrasyonunu sağlamak için ellerinden geleni yapmayı hedeflediklerini belirtiyor ve bu çok önemli işbirliğinin UPM’e kazandırdıklarını anlatmak için sözlerine şu şekilde devam ediyor: “BASEV ile yapılan sponsorluk sözleşmesi iki kurum arasında karşılıklı dayanışma prensibine dayanıyor. Geniş bir kapsamı olan Ana Kurumsal Sponsorluk görevi süresince BASEV’in imkan ve şartları dahilinde katıldığı fuarlarda UPM’nin teknolojik ürün ve tanıtımını yapmasına olanak sağlamasından, UPM’nin düzenlediği kongre ve seminerlere BASEV üst düzey yönetiminin katılımı ile çeşitli sunumlar yapılmasına; BASEV web sitesinde UPM reklam banner’larının ücretsiz olarak yayınlanmasından, UPM’nin önerdiği aktivitelere BASEV’in katılım gerçekleştirmesine kadar birçok aktivitenin hayata geçirilmesi planlanıyor.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.