Ünlülerin ünsüzken oynadığı 18 reklam

Ünlülerin kendilerinin bile unuttuğu reklamları bulduk.

04.09.2015 - 14:49 | Enes Taşkıran

Ünlülerin ünsüzken oynadığı reklamlar

Türkiye’de reklamda ünlü kullanımı bilindiği üzere çok sık başvurulan bir yöntem. Dolayısıyla aynı anda bir ünlüyü birden fazla markanın yüzü olarak bile görebiliyoruz.

Günümüz ünlüleri bugün çok yüksek ücretler karşılığında büyük reklam anlaşmalarına imza atıyor olsalar da şöhrete giden yol o kadar kısa değil. Hiçbir aktör ya da aktris, kariyerine başrol olarak başlamadığı gibi reklamlarda kapışılmıyordu. Bu sebeple bu isimler henüz yolun başındayken “giriş seviyesi” olarak nitelendirilebilecek birtakım çalışmalarda boy göstermişlerdi.

Ünlülerin ünsüzken hatta o dönemlerin ünlüleriyle birlikte rol aldıkları ve muhtemelen kendilerinin bile unuttukları reklamları derledik.

Halit Ergenç / Demir Yatırım

Ünlülerin ünsüzken oynadığı 18 reklam: Halit ErgençKara Melek, Zerda ve Aliye gibi dizilerde yüzüne aşina olduğumuz Halit Ergenç, Binbir Gece ve Muhteşem Yüzyıl’daki rolleriyle şöhretinin zirvesine çıktı.

Bu ününe rağmen Arçelik’in dış sesi olması ve kamu spotları haricinde reklamlarda pek rastlamadığımız Ergenç, 1999’da Movida Plus MAP imzalı bir Demir Yatırım reklamıyla karşımıza çıkıyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.