Ünlü İngiliz dizisi bizi gerçeklerle yüzleştiriyor

MPC ve 4Creative, Black Mirror'un yeni tanıtım filmi için tekrar biraraya geldi.

30.01.2013 - 09:36 | MediaCat

black mirror 4creative

Yeni bölümleri merakla beklenen İngiliz mini televizyon dizisi Black Mirror‘un tanıtım filmi çekimleri Güney Afrika’da tamamlandı.

Charlie Brooker imzası taşıyan İngiliz yapımı mini televizyon dizisi Black Mirror’un yeni bölümlerinin tanıtım filmi çekimleri, The Moving Picture Company (MPC) ve 4Creative işbirliğiyle tamamlandı.

Channel 4 ekranlarında yayınlanan dizinin tanıtım filminin yönetmen koltuğunda Neil Gorringe otururken, filmin yapımcılığını Shananne Lane üstlendi. Zamanda geri ve ileri gidişler, devasal toz bulutları gibi yoğun görsel efektler kullanılarak yapılan çekimlerin mekânı Güney Afrika oldu.

Önceki bölümlerinde teknolojiye ve getirilerine karşı geliştirdiği keskin eleştirilerle dikkat çeken Black Mirror, yeni bölümlerinde de aynı tavrını sürdürüyor. Dizinin yeni tanıtım filmi modern dünyanın karanlık taraflarını keşfetmeye devam ederken, yakın geleceğe rahatsızlık verici derecede gerçekçi bir bakış fırlatıyor.

[youtube]http://youtu.be/ke5AKVtvkdc[/youtube]

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.