Ünlü futbolcu Adidas’ın marka elçisi

Adidas, 2010 Londra Olimpiyat Oyunları’na dikkat çekmek ve gençlerin spora katılımını arttırmak için...

27.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Adidas, 2010 Londra Olimpiyat Oyunları’na dikkat çekmek ve gençlerin spora katılımını arttırmak için ünlü futbolcu Steven Gerrard ile anlaştı.Adidas, gençleri spora teşvik eden “Young Ambassador / Genç Elçi” programının bir parçası olarak, Youth Sport Trust (Gençlik Spor Vakfı) (YST) ile ortaklığıyla oluşturduğu “adiStars” etkinliğini de yakın zamanda lanse edecek.

Beyefendi kişiliği ile de yeşil sahaların dışında tüm takımların taraftarları tarafından sevilen ünlü futbolcu Steven Gerrard ise bu etkinliğin yüzü ve “büyük” elçisi olacak. “adiStars” ile 13 ve 19 yaş arasındaki gençlere basketbol, futbol, tenis, koşu, hokey ve ağarlık kaldırma konularındaki yeteneklerini test etme fırsatı verilecek.

Bunun sonucunda gençler, Los Angeles’ta David Beckham ile tanışma, Steven Gerrard yönetiminde futbol derslerine katılma ve Olimpiyat altın madalya şampiyonu atlet Christine Ohurougu ile sürat koşusu antrenmanı yapma fırsatı dâhil olmak üzere çok özel ödül kazanma fırsatını yakalayacaklar.

7.000’nin üzerinde adiStars elçisi, adiStars Programı’nın tanıtımı için seçilecek ve okulların spora katılımını arttıracak.

Adisas Birleşik Krallık’ın pazarlama direktörü Nick Craggs konu ile ilgili olarak, Adidas’ın, 2012 Londra Olimpiyat Oyunları’nı fırsat bilerek, spora katılımı arttırmak için adiStars’ı yarattığını ifade etti.”

Craggs: “adiStars programı ile Londra 2012 oyunları kapsamında ve bunun ötesinde spora spor kültürü yaratmayı umuyoruz” şeklinde sözlerini sürdürdü.

Londra Olimpiyat Oyunları Komitesi ve Paralimpik Oyunlar Başkanı Seb Coe ise amaçlarının, gençleri sporun bir parçası olmaya teşvik etmek olduğunu ve bu noktada sponsorlarının kendilerine yardımcı olmada önemli rol oynadığına inandıklarını belirterek, adiStars’ı, gençleri eğlenceli ve heyecan verici bir şekilde spora yaklaştıracak heyecan verici bir girişim olarak değerlendirdi.

medyaloji.net

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.