Üniversiteliler girişimcilik yarışması

Kingston University London, British Council işbirliği ile 14 Mayıs Cumartesi günü Üniversiteliler Girişimcilik Yarışması'nı 2.kez düzenliyor.

12.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Kingston University London, British Council işbirliği ile 14 Mayıs Cumartesi günü Üniversiteliler Girişimcilik Yarışması’nı 2.kez düzenliyor.

Yüksek öğrenimde girişimciliği destekleyen Kingston University London aynı zamanda British Council’ın teknik ve mesleki liselere yönelik yürüttüğü "İste Biz de Varız" projesinde yer alarak Türkiye’de girişimcilik alanında düzenlediği projelerin kapsamını genişletti.

14 Mayıs 2011 Cumartesi günü düzenlenecek girişimcilik yarışmasında öğrencilerin, katılımcı gerçek işletmelerin ortaya koyacakları iş dünyası problemleri ile yüzleşmeleri ve zorlayıcı koşullara karşı etkileyici çözüm yolları bulmaları hedefleniyor. İş dünyasından etkinliğe katılacak olan temsilciler, yaşadıkları gerçek sorunları ortaya koyarak öğrencilerin iş hayatındaki problemlere uygulanabilecek beceriler geliştirmesine yardımcı olacak. Ayrıca öğrenciler, İngiliz ve Türk girişimcilerle tanışarak bir girişimcilik ağı oluşturacak.

Üniversitelilerin ürettiği çözüm ve sunumlarını değerlendirecek jüri üyeleri arasında Kingston University London mezunları Sinan Akdal ve Mustafa Özbay ile British Council Eğitim Projeleri Yöneticisi Yavuz Yılmazoğlu yer alıyor.

£3,300 değerinde burs kazanma fırsatı

Kazanan takımın her üyesi nakit ödüller ve £3,300 değerinde Kingston University London bursu kazanacak. Kingston University London’da eğitim almak isteyen öğrencilerin, 1 yıllık eğitim ücretine yansıtılacak olan burs, 2011 yılından itibaren 5 yıl geçerliliğe sahip olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.